• bugün attığı tweet serisinde abd'ye aktarılan paraları beğenmeyen cüneyt ve onun gibilere de seslenmiş:

--- spoiler ---

buradan “bu da rakam mı ki” diyen aklıevvellere sesleniyorum: milletten çalınan 1 kuruş bile rakamdır ve haramdır! ayrıca paylaşmamın sebebi yolsuzluğa dikkat çekmek değildir -zaten onu herkes biliyor-, amacım bir para kaçırma sistemini ifşa ederek çalışamaz hale getirmektir.

bu paravan vakıflarla bir sistem kurulduğunda zaten rakamlar kaçınılmaz şekilde devasa hale gelir. bu yüzden sistemi anlamak gerekir. 1 lira'nın dahi çalınmasını önleyebilirsem, ben bununla gurur duyarım.

son olarak şunu söylüyorum: insanımıza tepeden bakmaya son verin, insanımız o 1 lira'ya bile muhtaç hale getirilmiştir. bu milletin fakir fukarasından utanın. utanın ve uyanın.
    --- spoiler ---
  • teflonla kaplı olmasından dolayı muhatabında pek de yüz kızarması olmayacağını düşündüğüm kapak..
  • cüneyt artik nerelerden ne kadar fonlaniyorsa rakamı beğenmemiş. ortamlarda deli paralar dönüyor ki gazeteciyim diye millete algı kasıyorlar.

bunlar kapaktan anlar mı bilmiyorum ama kapak kapaktır.
  • kapak bir yana da "...haramdır" diye biten bir cümle duymayalı uzun zaman olmuş sanırım, bir yabancı geldi.

ve de ne doğru bir hatırlatma...

sonunda "islamcılar" bile ona el uzatınca, haram kavramının insanda hissettirdiği duyguyu unuttuk sanırım ki en acısı da bu aslında.

ardından iyi gider
  • ben bu arkadaşa zamanında yavşak(bit yavrusu) dediğim için bana nick altımda saldıran liboş ve yetmez ama evetçi göt laleleri olmuştu. şimdi aynı göt laleleri cüneyt'e saldırıyor.

siz akıllanana kadar evren kendi içine çöker...
  • uslubunu kibarlığını bozmadan bu objektif pozlu sinsiye cevap vermiştir,
    az bile söylemiştir
  • üstüme alınıyorum. o para mı demedim ki. rte ve etrafındaki binlerce kişinin kaçması için çok az para dedim. özür dilerim aklıevvelim. ama çizgimi değiştirmeyeceğim.

yalnız kılıçcığım seni eleştiren herkesi -senin iyiliğini, ülkenin iyiliğini düşünen olsa bile- aklıevvel olarak betimleyeceksen, bu iş nasıl gidecek? hadi şimdi gitti, ileride nasıl gidecek?
  • cüneyt ozdemir e laf demek için cüneyt ozdemirin insanı değerlerinin olması gerekir
  • meselenin para miktarı olmadığı kurulan düzenek olduğu söylenen tweetlerdir.
    düzenek tamamsa istendigi kadar yollanır.
    kaldı ki 60 milyon dolar para değil öyle mi?

300 euro için hükümet sallanıyor başka ülkelerde, istifa ediliyor.
hesabın var mı? giriş yap