• fırsat bu fırsat gerçekleşebilecek eylem. üstelik arada kenan ışık abi var telefonu da kapatmaz.

-evet 1 milyon tl'lik soru için telefon jokerini istediniz. kimi arıyoruz?
    +arzu kaplanoğlu
    -kimdir arzu kaplanoğlu?
    +kendisi eski sevgilim... param yok diye terketmişti beni.
    -anlıyorum..

akabinde sorunun cevabı bilinip, kıza "ben sadece sana 1 milyon tl kazandığımı bizzat bildirmek için aramıştım ama o parayı rüyanda görürsün" denerek telefon kapatılırsa çok karizma olur.
  • " seni rüyamda gördüm iyi misin?" den daha iyi bir bahanedir.
  • pembe ve ıslak.avi rüyaları bir kenara bırakırsak gerçekleşmesi mümkün olmayan eylem. joker olarak belirlenen isimlerin joker olduklarının kendilerine bildirilmesi zorunluluğu var. bu kısmı es geçerek eski sevgiliyi joker yapmak mümkün değil. ha olsa güzel olurdu orası ayrı..

- doğru cevabı biliyor gibisiniz erkut bey, jokeriniz sizi yanıltmasın?
    + hayatında bir defa büyük bir yanlış yaptı zaten, tekrarlaması zor kenan bey
    - peki, kimi arıyoruz?
    + züleyha kaptıkaçtı'yı arayalım lütfen
    - iyi akşamlar züleyha hanım, kenan ışık ben
    + buyrun kenan bey, size de iyi akşamlar
    - erkut bey ile yarışıyoruz, kendisi bir soruda takıldı ve sizi aramak istedi
    + erkut mu? şu an sevgilimle sevişiyoruz, yardımcı olamayacağım dıt dıt dıt..
  • -beni bi daha arama demiştim!! ne var??
    -canlı yayındayız burcu, o eli indir.
  • - kimi arıyoruz?
    + ayla şengitti'yi kenan bey.
    - iyi günler ayla hanım, kim milyoner olmak ister'den arıyoruz kenan ışık* ben.
    % ahah iyi günler kenan bey.
    - karşımda erkut var hazırsanız bir sorusu var size,
    + ayla nasılsın?
    % sevgilim var erkut dııt dıııt dıııtt...
  • - nalan bak ben kim milyoner olmak ister'deyim!
    - bana ne faruk? bizim ilişkimiz bitmişti, unut artık beni anlıyor musun unut!
    - yok zaten unutmuştum da, 1 milyonluk soruya geldim cevabı da biliyorum, kapak olsun diye aradım nihahahahahaha!
    - ama... ama bir şans daha belki... yani tam da bitmemişti...
    - güle güle nalan!
    [telefon kapanma sesi]
  • cool story bro
  • ayrılıpta arkadaş kalabilen insanlar var. unutmamak lazım ki bazı insanlar kendini gerçekleştirmeyi başarabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap