• favladığınız ama takibe almadığınız kişileri öneriyor.

ben üşenmedim hepsine tek tek "boşver"e tıkladım. "neyi sevdiğinizi anlamadık birilerini favlasanız iyi olur" yazısı çıktı.
  • life is drunk'ı öneriyor bu fasilite bana.

kolpayla hiç işim olmaz diyerek boşver'e basıyorum.
  • yeni bir ekşisözlük uygulaması. twitter'dan kaçtığımız yuvamızı popüler kültür yağmalıyor, vaziyet alın.
  • sizi kimler takip ediyor uygulamamızı telefonunuza indirim sizi kim badi listesine eklemiş, kim mallara eklemiş öğrenin. ayrıca emniyetten arıyoruz hesabınız terör örgütü tarafından kullanılıyor bu nedenle 2 milyon şukuyu belirttiğimiz entrylere verin.
  • abi en azından bir örnek falan göstereydiniz. ben buradan ne çıkarım yapacağım da o kişiyi takip edeceğim?

twitter 3 arkadaşın takip ediyor, sen de etsene falan diyor en azından. sen ne önereceksin de beni bu kişileri takip etmeye iteceksin?
  • artık bir ekşi sözlük sorusu aynı zamanda.........

gerçekten kimin fikriyse tebrik etmek istiyorum.......

ufkumuz açıldı bu yaratıcı fikir karşısında..........
  • ssg'yi öneren hede
  • twitter'dan alınacak belki de en son özellikti. orada kişinin en azından profil resmini görüp zihnen bir şeyler canlandırabiliyoruz, veya tanıdığım kişiler takip ediyorsa görebiliyorum.

edit: fav diyorlar. bari 3 entry'ni favladi gibi bir sey yazsaydi.
  • takip etmek istediğim yazarı zaten takip ettiğimden dolayı (sapığım kapılarından ayrılmıyorum, gizli gizli böyle, çok zevkli) varlığı tuhaf gelen eklenti gibi bişi işte. bilemedim ne olduğunu.
    facebook da böyle, arkadaş öneriyo bana. zaten tanıdığım herkes ekli.
    aynı halt.
hesabın var mı? giriş yap