• iki çocuğa tecavüz edip tecavüz ettiği çocuklardan birini doğrayarak etli yemeklerin içine et olarak koyup sahibi olduğu lokantada millete yediren yamyam. ülkemizde kanun namına bir şey olmadığı için şimdilerde kesin serbesttir.

youtube link

edit: link güncellendi.

edit2: 2013'te ilk kez açtığım bu başlıkta yine ölmüş link için 10 yıl sonra 2023'te yeninden edit yapmak zorunda kalıyorum. verdiğim linkte 19.48 den itibaren izleyebilirsiniz.
  • 1996 yılında yaşanmış vahşet. olayın zanlısı oktay tayfun bölge kırkağaç'ta bölge lokantasının sahibiydi.
    yemek olayının anlaşılması söylenene göre bir veterinerin lokantaya gitmesiyle olmuş.( ayrıntılar için yeşillendirin zira yazmak istemedim)
    olay anlaşıldıktan sonra tayfun bölge tutuklanmış ve cezaevine gönderilmiş.
    annesinin söyledikleri ise gerçekten içler acısı.
    annesi '' oğlumun bir mezarı olsaydı'' diye bağırarak ağlamış.
    olay
    kırkağaçlılar bu olay sonrası kırkağaçlıyım demeye utanır olmuşlar.
  • vahşet ki ne vahşet.
    yazmaya çekindim.
    siz en iyisi olay şu ki podcast serisinde özge bısht’in sesinden dinleyin.
    mideniz sağlamsa dinleyin.

https://anchor.fm/…episodes/tandk-sular---b3-eemol0
  • bir iddiaya göre serbest olan kişi. çok garip bir ülkeyiz vesselam.
  • bu gün "böyle bir olay mı olmuştu ya" diye birden aklıma düşmesi sonucu kısa bir internet araması ile hatırladığım olayın baş kahramı sapık ve vahşi katil. türkiye kriminoloji tarihinde eşi benzeri yoktur sanırım.

--- +18 ---

tecavüz edip öldürdüğü çocuğun etini lokantasında yaptığı yemeklere katarak kasabaya yedirmiştir.

--- +18 ---

edit: ayrıca başlığının sayfalarca entry dolu olmasını beklerken neredeyse hiçbir şey yazılmamış olduğunu görmek de şaşırttı.
    (bkz: oktay tayfun bölge)
  • 3 yıl önce akp affında tahliye edilmiş, aramızda dolaşmaktadır
  • gece gece lanet olsun ki karşıma çıkan haber. haberi okuduğumdan beri gerçekten serbest kalıp kalmadığını anlamaya çalışıyorum. nasıl serbest kalır şaka mı bu. ortada ceset olmasa da olaylara şahit olan bir tanık varken nasıl serbest kalıyor. ve öz kardeşini öldürüp 7 yıl ceza alıyor sadece. insan öldürmenin cezası bu kadar az mı gerçekten ve vahşice öldürülen biri varken. yok artık diyorum.
  • lan gore filmlerde bile bu kadar absürd, mide bulandırıcı olaylar yaşanmıyor
  • yamyam haberi öncesi evde çıkan yangında yüzü yanan gürkanı merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap