• senin gibi dinci site, harariyi nasıl ayın elemanı seçer heee? siliyorum hemen hesabımı kıhkıh boykota ugrayan site. ohh iyi olmuş.
  • kasım ayında “siyonist yazarları” ayın yazarı seçmiştir.

ben hesabımı siliyorum bu katliama destek veren herkesle ilişkimi kesiyorum.

bugüne kadar alışveriş yaptığım tek site idi güle güle…
  • ne isa'ya ne de musa'ya yaranma derdi taşımadan kitap satan, bu sebeple de kah gericilikle kah siyonistlikle suçlanan ülkenin en güvenilir kitap satıcısı.
  • 20 yıllık usta olarak, yıllar süren bir çaba sonucunda otomobiller hakkında belki de türkçe yazılmış en kapsamlı kitabı yazdım tam 712 sayfa. ikinci elde dolandırıcılık, ikinci el alırken dikkat edilmesi gerekenler, sanayide çarpılmadan aracı ucuz yollu tamir etmenin yolları, kendi kendinize tamir onarım yapabileceğiniz arızalar, yolda kalmak, güvenli sürüş, otomobil tercihleri vs anlattım. uzman olan üç dört kişiye redaksiyon yaptırdım, imla kurallarını defalarca gözden geçirttim ve 'kitap yurdu doğrudan yayıncılığa' gönderim. ilk olarak saçma sapan bir şey bulup geri çevirdiler, tekrar kontrol edip yolladık ve yine çevirdiler..

yani arkadaşlar diyor ki; "illaki bizim anlaşmalı olduğumuz ajanslara gönderip orada redaksiyon yaptıracaksınız"..

araya istenmeyen olaylar girince vazgeçtim. şimdi bilgisayar karşısına geçince aklıma geldi kitap. buradan kitap yayınlamak isteyenler hiç uğraşmasın ve vazgeçsin, ajanslara para ödemeden imkansız kitabınızı yayınlanmanız. yayınlanan kitapların özetlerini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız..

edit: kitap içeriği hakkında düzenleme
  • harari'yi ayın yazarı seçmesi yetmezmiş gibi bir de yaptığı açıklama ile müşteri kitlesi ile dalga geçen alışveriş sitesi. kısa bir internet araştırması ile harari'nin son olaylarda gazzeye saldırıyı desteklediğini görebilirlerdi halbuki, bunun yerine okuyucular ile dalga geçerek "araştırın" demişler. hesabımı sildim ve app storeden 1 yıldızımı verdim.
  • kibirli adamlar. kitapyurdu, filistin'e yardım kampanyası başlatsa ne başlamasa ne. yardımı yapacak olanların yardım yaptığı vakıflar zaten mevcut. tarafsız kalsaydın da yardım toplama işlerine bulaşmasaydın. yada yaptığın desteğin arkasında dursaydın da siyonist bir yazarı ayın yazarı seçmek yerine avi shlaim gibi isimleri seçseydin. kitap sattıkları kitleye "mal" muamelesi yaptılar. apaçık siyonizm destekçisi olduğunu ifade eden bir adam için "iyi araştırın işgalci israil" diyor o siz bilmiyorsunuz havasındalar. bu kadar cehalet ancak tahsille mümkün. çıkıp sadece "en çok satanlara göre otomatik seçiliyor" deseler en fazla "dikkatsizlikle" suçlanacaklar. benimle aynı fikirde olmak zorunda değiller. ama tutarlı olmak zorundalar. bir çok kişi gibi bu kibirli üstencil açıklamadan sonra bende iptal ettim üyeliğimi.
  • ısrailli bir vatandaşın kitaplarını sattıkları, tanıttıkları için linçleniyorlar ve geri adım atmak zorunda kaldılar.

kendilerinden alışveriş yapmaya devam edeceğim, filistin'i desteklememe rağmen bir sakıncası yoksa israilli yazarların kitaplarını okumaya da devam edeceğim. bunların yapacakları boykot bu kadar olur.
  • israil'e karşı sempati sahibi olmadıkları belli ancak müthiş bir kibir sahibi olduklarını gösterdiler.
  • eğer kitapyurdu bilerek ön plana çıkarsaydı insanlara hak verebilirdim ama kitabın çok satıp listeye girmesinin kitapyurdu'nun nasıl bir suçu var? ayrıca öne çıkarsa ne çıkarmasa ne değişir? konu kitaplar olunca "fikir özgürlüğünü" bir kenara atıp öyle yargıda bulunmak ne kadar doğru? kitapyurdunu protesto eden biri sadece buradan değil hiçbir yerden kitap almasın bence çünkü bir şey katmıyor belli ki. adamlar tarafsız iş yaptıkları için linç yiyor resmen. bu millet adam akıllı hiçbir şeyi hak etmiyor.
  • dinci yazarları müslümanları sevdikleri için değil sadece ekonomik sebeplerle ön plana çıkarıp ticaret yaptılar.
    ekşi beyinli porsuklar bi kendileri akıllı büyük resmi hep çözüyorlar. sonra kendi güya çözdükleri resmi çözemeyen 'dinci'lere gülüyorlar.
    kahkahlah
    umrumuzda değilsiniz.

tam da şuan gidip harari yi o listeye koyamazsin kitapyurdu, yanina hadis hocası yavuz köktaş ı koydu bide ve hoca beni bu adamla yanyana koymayin deyince onu kaldırıp harariyle devam ettiler.

hiç bir izahi yok bunun,
    trendyola 10 milyon bağış yaptirdik.
    kitayurdu nu da pişman edeceğiz.
    omurgali duruşu varsa destekliyorum kardeşim deyip yoluna devam etsin. madem 3 5 ekşici israil sevici lgbt liye yaranmak için tam bu zamanda harari yi koydu oraya bu açıkça meydan okumadir, siz de bastirin biz de bakalim kim kazanacak görelim.
hesabın var mı? giriş yap