• kızın pipisinin gerçekten pis olmasından iyidir.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
  • çoğu kız öğrenci evine girince anlaşılan durum. hayatımda ilk defa bulaşık dağını orada gördüm.

sabah çay mı içilecek, bulaşık dağının içinden bir bardak çekilip, küflenmiş artıklar yıkanıyor ve içildikten sonra yine o dağın içine fırlatılıyordu.

bu kızlar dışarıda pompalanmak için peşinden it gibi koşturulan kızlardı üstelik. o kızlardan mikrop kapmadıysam başka hiç bir yerden kapmam. ayrıca hiç bir kızın süsüne püsüne aldanmam evini görmeden..
  • (bkz: kızın pipisinin gerçekten pis olması) ben sapık mıyım?
  • üniversitede iken kız arkadaşların evlerinin taşınmasına yardımcı olurken bizzat müşahede ettiğim durumdur. arkadaş erkek evleri şöyle pistir böyle pistir derler de bu miller kız evlerini hiç mi ağızlarına almazlar?

bilindik yerlerin tozunun kanepenin altına ya da halı altına süpürüldüğünü, ıvır zıvır çöplerin sağa sola atıldığını bizzat gördüm. erkeklerin evinde bu kadar pislik görülmemiştir. mutfak, banyo, lavabo zift gibi olmuş, tezgahlar batmış. hatta o tuvaleti nasıl o pislikte kullanabildiklerine, banyo yapabildiklerine şaşarım.
    hatta o yağların katman haline geldiği tezgahta ve set üstü ocakta nasıl yemek yapıp da yerler, düşününce midem kalkıyor.

hepsi kız ya işte, o ona bırakıyor temizliği, öteki ötekine, hiç sahip çıkmıyorlar.
  • adet döneminde spaya gelen,
    hadi gelsin, tampon vs önlemini almayan,
    işletmeciden aldığı peştemal ile saunaya giren,
    çok doğal bir şekilde peştemalini kan bulaşan kadın...
    buraya kadar her şey normal. tanım başlığı henüz tanımlamıyor. asıl tanım şimdi geliyor:
    kanlı peştemalini saunanın tahta oturaklarının üzerine bırakıp sinsice kaçan kadın başlıkta geçen kişiyi tarif eder. kendisinden sonra saunaya giren herkesi içeride cinayet işlendiğine derin şüphelere sürükler.
  • yazmayacaktım ama konu çok yakinen tanidik bir konu olduğu için yazma ihtiyacı duydum nedense. sevdiğim bir yakınımın istanbulda işlettiği özel bir kız yurdu vardı bazen yardım maksatlı gider yanında dururdum,dikkatimi çeken en önemli ayrıntı oda temizliği yapan çalışanların çok uzun süre çalışmadan istifa etmeleri oldu,tiksinerek ve lanetler yağdırarak " odalarına ateşler düşsün" nidalarıyla gidenler gördüm, sonunda bir işçi öğrencilerin olmadığı bir saatte görevlileri odaları bakmaya çağırdı.. üstteki entrylerin hepsini toplayın diyeyim ben varın gerisini siz anlayın.

ayrıntılı anlatmak istemiyorum ama dikkatimi çeken en acayip şey kantinden kahve içmek için alınmış kupaların içlerine kullanılmış pedlerin sıkıştırılmış olmasıydı... kadıncağızın son lafı ; erkek olsam böyle süslü püslü kızlara bakacağıma yaşadıkları yere bakardım..
  • bir kızın boşalttığı odayı temizlerken yatağın altında kullanılmış prezervatif ve dildo bulunca hak verdiğim durum. çorabıydı, tokasıydı saymıyorum bile.
  • tırnaklarını kesip koltuğa atan, bütün çamaşırlarını etrafa saçan, çoraplarını yemek masasına koyabilen, haftalarca bulaşıkları yıkamayan, giysi ve çamaşır dolabı diye bir kavramı olmayan daha aklıma gelmeyen birçok özelliği olan pis insan modelidir. temiz olmak iyidir ya, kızı erkeği farketmez. cinsi önemli değil, pis insandan arkadaş olur, sevgili olur, dost olur, insan olur ama mümkünse yaşam alanımda olmasınlar. bir iki günden fazla aynı evi paylaşmak büyük problem oluyor. birde patates haşlamak için ocağı yakan ama beş dakika sonra tüp bitince, o patatesleri sudan çıkarmayıp aynı tencerede haftalarca tutan insanlarda var, hele öylesiyle bir daha karşılaşmak istemem.
  • (bkz: gel pisi pisi)
  • kadınlardan beklentilerin yüksek olmasından ve bazı anatomik dezavantajlardan kaynaklı durumdur.

uzun saç, sık makyaj, epilasyon zorunluluğu, türlü estetik kaygılar, akan kokan kanayan bir organla yine de iyi durumdalar aslında.

bu şartlar erkeklerde olsaydı bu boşvermişlikle ne halde olurlardı bilinmez.
hesabın var mı? giriş yap