• bu genelde hak hukuk tanımaz kızların klişesidir. bakalım erkek evladı istiyor mu , elin evinde kandisinden bahsedilmesinden? önce bir sor değil mi? haydi ondan vazgeçtik. ne dedin ki? hiç mi utanmadın, ilişkimizi heder ederken?

bu bahsediş "anne ben biriyle çıkıyorum. hem adı da nurettin. çok şeker bi çocuk.." gibi olur. kızların abuk bir hareketi işte.

-seni annemlere anlattım.
    -ne güzel..
    -..
    -..
    -..
    -..
    -ya konuşsana..
    -ya niye böyle birşey yapıyorsun ya?? nedir kızım derdin? illa beni fıtık mı ediceksin? bahsetme diyorum kimseye. ben gizli yaşarım lişkilerimi allah allah!!
    -:(
    -..

dikkat edin "annemler" "annem" değil. genelde o -ler kısmını teyzeler, halalar, ablalar gibi yine aynı türün temsilcileri oluşturur.

not: bu entiriyi girdiğimde, bu başlığı açtığımda, neden kızın ailesine "el" demiş olduğumu şimdilerde anlıyor değilim. allah allah, sevgilinin evini "el evi" olarak gören zihniyete ne denir ki? burada çelişkili bir ifade kullanmışım tabi başka bir şeyi anlatmak istememişsem.. aklıma geldiğinde edit olarak eklerim entiriye..
  • k- seni annemlere anlatt1m.
    e- ee ne dedin ?
    k- hiiç erkek arkadasim dedim, babam baltasini * * alip ç1kti. saniyorum sizin eve geliyor
    e- neee !?!!
  • - ben bugün naptım biliyor musun askım?
    - naptın canım soyle
    - seni annemlere anlattım
    - ee?
    - yarın bıze gel hayatım yemeğe, tanısmak ıstıyorlar
    - bi siktir git çay koy kızım ya

gordugunuz gıbı cok kli$e.
  • - seni annemlere anlattim..
    - ha?
    - babam da duydu..
    - hassiktir?! niye anlatiyosun kizim manyak misin?
    - ve tum narkotigi toplayip senin kacakcilik yaptigin yeri basmaya geliyorlar..
    - ulen ne pis sevgiliymi$sin be ?!
  • "kızları anlamak zor" seslerinin artmasına yol veren bir eylem olsa da bunu artık erkekler de yapıyor. bazen gerçekten içten gelen bir hisle bazen de kıza yaranmak için oluyor. hani "kızın önem verdiği bir unsur ise bu ben yaparsam daha da gözüne girerim. kim bilir belki bu şekilde "gözüne" de girerim. öhöm herneyse.

tabi bu aile tarafına tek taraflı danışıksız haber vermelerde, söylemelerde efendim "çıt"latmalarda kimi dengesizler de görülebilir. buyrun bu çarpıklığa birlikte parmak basalım. bilinendir ki boby gıdısına parmak basılmasından son derece haz alır..

- seni annemlere anlattım.
    - ...
    - çok merak ettiler.
    - ..
    - yoksa hoşuna gitmedi mi?
    - ...
    - peki peki. evetse bir kere, hayırsa iki kere.
    - hav hav!
    - çok anlayışsızsın.
    - hav!
  • - seni annemlere anlattım.
    - kendini anlatabildin mi?
    - oraya daha gelmedik...
    - sayfayi cevir.
    - ...ne?
    - ben hallederim...
  • - seni annemlere anlattım.
    - ne dedin peki ?
    - ibne o dedim pek sevindiler.
    - hımm...
  • (olaya bir de su acidan bakalim)

- seni annemlere anlattim
    - evlilige bakis acimi da ekledin mi
    - evet
    - e iyi
    - bi aksam yemege bekliyolar
    - e.. ama
    - e illa evlenmek mi lazim canim allah allah sen de bi acayipsin.. her kizin her yaptigi ayni manaya gelmez, merak ediyolar kizlarinin kiminle oldugunu tanimak istiyolar..
    - bence bi truva ati durumu var ortada..
    - e cus yani.. yazik amma klise kadinlarla klise durumlar yasamissin.. gidiyorum ben.. hic anlamadin anlamiycaksin da..
  • -tolga bil bakalım ben bugün ne yaptım?
    -ne ne yaptın hayatım?
    -seni annemlere anlattım
    -hass...hay sen çok yaşa e mi ehe ehe...annemler derken kimleri kastediyorsun gülüm tam anlamadım
    -teyzem ve karşı komşu mualla abla da oradaydı
    -(aha tarrağı yedik)üçü birden..ü üçü...ee ne dediler?
    -ha bu arada tanıştırayım bu abim cevat...
    -memnun oldum abiciğim ehe ehe...
    -hörrrr...
    -ben sizi yalnız bırakayım en iyisi,abi kardeş oynarsınız artık...

(bkz: çapkın)
  • - seni anneme anlattım
    - buyrun ?
    - seni de anlattım
    - ha ?
    - seni de seni de onu da anlattım
    - hayırdır hanım kızım
    - hepinizi anlattım anneme hepinizi nıhhaha
    - deli galiba ?
    - seni de anlatıcam kaçma gel buraya
hesabın var mı? giriş yap