• hay sizin romantizminizi sikeyim. adamın diğer ölenlerden tek farkı tribünde ölmesi.

allah rahmet eylesin ama ne bu romantizm ya.
  • elime doğan komşudan öte kardeşim. bebekliğini bilirim ben rahmetlinin. altını bizzat ellerimle değiştirmişliğim vardır. tüm ailesi hasta fenerbahçeliyken onların toplamından daha fazlasıydı sevgisi takımına. okula gelir gelmez de kulüp bazında çalışmalara başlamıştı. çok okur çok araştırırdı. ama dediğim gibi benim gözümde hep o küçücük koraydı işte. ağlarken entry girmek de varmış bu hayatta. maçın yarısında annemin hıçkırarak haber vermesiyle öğrendim vefat eden taraftarın o olduğunu. koray dedi annem başka bir şey söylemesine de gerek kalmamıştı. hayat bazen gerçekten çok garip. genç bir taraftar hayatını kaybetti diye duymuştum ve aklıma koray'ın yüzü gelmişti. ah kardeşim benim. hastane yoluna düşüyoruz şimdi de. belki anneni babanı ve abilerini göremeyeceğiz ama olsun orada olmamız gerek. en azından yolunda. mekanın cennet olsun kardeşim. dahasını yazmaya elim gitmiyor...
  • statta iç parçalayan ama çok güzel bir tören yapıldı koray kardeşimiz için. gözlerimiz doldu. lefter’den sonra o stattan cenazesi fener formasıyla çıkan ilk kişi o oldu, daha güzel bir veda da düşünülemezdi herhalde. yönetime bu güzel tören için teşekkür etmek lazım.
  • 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçı'nda tribünde vefat eden, 1907 ünifeb grubu üyesi genç bir kardeşimiz.

haberi alınca kahroldum. acının rengi olmaz. mekanı cennet olsun. sevenlerine başsağlığı diliyorum.
  • boş tribünleri de görünce ne galatasaray kaldı ne bişey. bu entryi girerken gol oldu zerre de sevinemedim. umarım güzel ve mutlu bir hayat yaşamış, güzel anılar bırakmıştır arkasında.

edit : tribünün adı "koray şener" olarak değiştirilsin. hem unutulmasın, hem de örnek olsun.
  • kalp krizinden ölen ne ilk kişi, ne de son kişi. her gün onlarca, yüzlerce insan hayatını kaybediyor ve bu ölen kişilerin hepsinin sevdikleri, yakınları var. yok efendim x spor adamı neden koray'dan bahsetmemiş? ebenizin hörekesinden ötürü. küçük bir soru sorayım mı?

sınırda donarak şehit olan askerlerimizin adlarını bilen var mı? yoktur diye tahmin ediyorum.

(bkz: asım türkel)

başlığında tek entry yok. 1 kişi ukte vermiş.

(bkz: ferruh dikmen)

yine entry yok. hatta bunda ukte de yok.

işte bu yüzden sahada kıçını kıpırdatmayan türk mallarına, yabancı mallarına milyon eurolar sayılıyor. kıçıkırık bir şehrin fener gençlik kolları başı olmak, sınırda donarak ölen askerden ne olduğunu anlamadığım bir manada daha değerli(!). hadi hepiniz yazın, ah be çocuk niye öldün diye. ne duyarlı, ne düzgün insanlarsınız.

edit: donarak ölen askerler için değil, eceliyle hakka kavuşan gençlik kolu bilmemnesine taa sırbistan'dan saygı duruşu. bu kadar paranın döndüğü bir camiaya ucundan kıçından aitseniz sırbistan'daki boşnaklar tarafından saygı duruşunu hak edersiniz.
    https://ajansspor.com/…i-durusu-novi-pazar-277102#3

bu çocuk fenerbahçe maçlarına rahat rahat gidebilsin, galatasaray'ın/beşiktaş'ın/trabzonspor'un anasına sövebilsin diye sınırda donan iki genç için 1 dakika saygı duruşunu geçtim, 1 dakika vakit ayırıp üzüldünüz mü?

"canım kardeşim çok üzüldüm. çok mükemmel insandı. hadi koreografi yapalım."
  • fenerbahçe’sine gönül vermiş mahallemizin çocuğuydu. zamanında annesinin rahatsızlığına babam kan vermişti. ailece görüştüğümüz insanlar. gönül verdiğimiz renkler farklıydı lakin aynı sokaklarda büyüyüp, adımlarımızı attık. mekanın cennet olsun. allah rahmet etsin kardeşim.

not: süleyman seba
  • bir genç öldü diye üzüldüm tabii ama eceli gelmiş, mukadderat, kalp rahatsızlığı nedeniyle vefat etmiş. yani kimse öldürmemiş, kimsenin ihmali yok, vahşice bir cinayete kurban gitmemiş, kendini başkası için feda etmemiş vs. “çok acı...” vs şeklinde paylaşılınca ortada birilerinin hatasından ya da ihmalinden kaynaklanan, önlebilecekken önlenemeyen pisi pisine bir durum var sandım. ulan ne boş adamlarsınız be. eceli gelmiş, kalp rahatsızlığından vefat etmiş. bunu magazin malzemesi yapmaktan utanmıyorsunuz bu genç kardeşimiz başka bir şeyden dolayı da kalp krizi geçirebilirdi. her gün bu ülkeyi savunmak için onlarca mehmetimiz şehit ediliyor, bu insanlar maça gidip heyecandan ölmüyorlar. birileri çekip kurşunla organlarını parçalıyor. hiçbirinin ismi bile anılmıyor. bırakın şov yapmayı, bu kardeşimize bir fatiha okuyun, baş sağlığı dileyin ve kapatın konuyu. ayıptır, her ölüm acı ve zamansız, ama abartmayın bu kadar yok stada ismi verilsin de, koltuğu boş bırakılsın da. stadta öldü diye mi? staddan çıkıp otobüste ölseydi hiç önemi yoktu ama di mi? ya da maçtan sonra birisi çekse vursa? aman canım olur öyle şeyler. ama diğer türlü: kalbi dayanamadı bu sevgiye, sevgisinin gücünü taşıyamadı vs vs. allahın aşkına şovu bırakın ya biraz ölçülü olun.
  • pırıl pırıl bir gencmiş.allah rahmet eylesin.
  • fenerbahçe tribününe ismi verilmesi gereken rahmetli fenerbahçe aşığı.
hesabın var mı? giriş yap