• köylülerde önlenemez libido yüksekliği nedeniyle aklımı kurcalayan soru.
    spordan tam çıkarken birden köylüleri düşündüm de. acaba frech kiss yapıyorlar mıdır? ibrahim tatlıses yapıyor.
  • bizim burada köylüler liste çıkartıp haftanın 3 günü swinger party yapıyor, ister inanın ister inanmayın

edit: 44 kişi hangi köy olduğunu sormuş. napacaksınız öğrenip, köyün yerlisi dışındakileri kabul etmiyorlar
  • yanıtı "hayır" olan sorunsal.

köylüler öbüşürler, öpüşmezler.
  • köylülerin öpüşüp öpüşmemesi, onların kültürel ve dini inançlarına, değerlerine ve tercihine göre değişebilir. bazı köylüler öpüşmeyi bir gösteriş veya sevgi gösterisi olarak görürken, bazıları da öpüşmeyi uygun görmeyebilir. genel olarak, insanların birbirlerine nasıl sevgi ve saygı gösterdikleri, onların kültürel ve dini inançlarına, değerlerine ve tercihine göre değişebilir.
  • evlenmeden önce çok modern düşüncelerle ilişkiye girenlerin kafasını kurcalayan soru.

yaptığın öyle çok da matah birşey değil. bu işi köylü de yapıyor, çöpçü de yapıyor, dilenci de yapıyor, en koyu müslümanı da yapıyor.

ama en azından bu sorunu masaya yatırmanız güzel çünkü ben bazılarının ilişkiye girmeyi çok matah birşey zannettiğine zaten inanıyordum.
  • kadın 4 çocuğunu bırakıp başka adama kaçıyor, ondan da hamile kalıp karnında bebesiyle üçüncüye koşuyor. bütün bunları öpüşmeden yapıyorsa vay babasının kemiğine.
  • 2 gün esra erol izlerseniz öpüşmekten daha fazlasını yaptıklarını görebilirsiniz.
  • eskiiii kültürlerde bu mevzuların alası köylülerden sorulurdu da. yerin siz gariban gurabayı
  • bunu köydeki eşeklere bi sorsana delikanlı
  • anal oral her şey var,
    şu anda köyde yaşayan tanıdığınız yoksa da eğer köyden göçtülerse yaşıyorsa dedelerinize ninelerinize sorarsınız.
hesabın var mı? giriş yap