• gazeteciler arasında onun yakışıklı olduğu konusunda bi takıntı var
  • muzikle oldukca icli disli ve hatta uzun donem radyolarda jazz uzerine programlar yapmis olan insan..kis ikindisinin evinde,aski bulmanin ve korumanin yollari,sen olsaydin yapmazdin biliyorum..kitaplarinin bazilari..
  • gunes gazetesi sanat yonetmenliği yapti.kose yazilari yazdi.radyo3'de 'caz duygusu' adli programi hazirladi,televizyonda kitap sohbetleri gerceklestirdi.ilk oykusu baran ongun takma adiyla 1985'de gosteri dergisinde cikti.'kis ikindisinin evinde'(1988) adli bir kitabi ile 1989 haldun taner oyku odulunu kazandi.

romanlari:
    -konustuğumuz gibi uzaklara(1990)
    -sen olsaydin yapmazdin biliyorum (1992)
    -aski bulmanin ve korumanin yollari (1996)
  • hatunlarin hasta oldugu bir baska yazar (bkz: ahmet altan)
  • severim kendisini. annemin universiteden sınıf arkadaşıdır. kendisiyle 4 yaşında tanışmış olmam lazım ancak o beni hatırlamayacaktır eminim. aşkı bulmanın ve korumanın yolları sevdigim bir kitap olup ismine aldanılmaması gerekir. bir prospektüs ya da maddelerden oluşmamaktadır.
    ayrıca karizmatik bir tiptir. beenirim.
  • türk yazarlar içinde ilişkilerin sıradışılığını, takıntılarını ve insanın canını yakan taraflarını anlatabilecek ve tanımlayabilecek kapasitede bulduğum tek yazar...
  • kitap fuarinda gorup, -allahim ne kadar yakisikli bisey bu, dedigim ve 'sen olsaydin yapmazdin biliyorum' u okuduktan sonra iste iste aradigim adam bu dedigim aslinda cok da matah bisi olmayan bi adam..
  • 90 li yillarin basinda 17 lik bir kiz icin yapilabilecek tasvirlerin hepsini kapsayan insanlarsa bas taci edilmis, istanbul universitesi yillarinda cevresinde kari-kiz halesiyle gezmis bir yazar. hic bir eserini okumadim amma elini yuzune yapistirip verdigi emrah pozunu unutabilmis degilim. kursat "can't forget the things you never said"
  • ek$i sozluk, spontane seks ve beyaz $arap icmenin aslinda tamamen bo$ i$ler oldugunu ispatlami$ bilim adami..
  • star gazetesinde yazmaktadır. siyasi yorumları ciddiye alınacak gibi değildir.
hesabın var mı? giriş yap