• bunu alanlar bunu da aldı ;
    (bkz: angel) (bkz: thierry mugler)
  • lancome'un dünyalar güzeli yeni parfümü. julia roberts'lı hoş bir afişi var bunun. (burdan merak edenler için) iris çiçeği konsantresi, yasemin ve zambak özü, portakal çiçeği özü ve paçuli esansından oluşuyormuş. tam da "hayat güzeldir" ismini hak eden tatlı mı tatlı insanın içini açan kokulardan biri. şeker küpü gibi de kokmuyorsunuz. tavsiye edilir.
  • hediye gelmemiş olsa bir parfümeride fark etmeyeceğim, hatta şekerli bir kokusu olduğu için almaya yanaşmayacağım, velhasıl zamanla alıştığım ve şu anda sürekli koklamak istediğim tatlı parfüm.

kalıcığını ben hissediyorum ama umarım dışarıdan da anlaşılıyordur, "ay parfümün ne güzelmiş" deseler keşke *
  • 2012 çıkışlı koku, tende de piyasada da kalıcı olacağa benziyor.
    reklamı lansmanı şu şekildedir : http://www.youtube.com/watch?v=t1h8k5syqly
    üst, orta ve alt notaları şurdan incelenebilir: http://www.fragrantica.com/…ie-est-belle-14982.html
    notaları içinde "praline" olması ilginç bir detay hem meyvemsi hem tatlı olması buradan kaynaklanıyor.
    portakal çiçeği ve yasemin başrollerde ağırllığını koyarken
    tonka bean ise her zaman
    mutluluk verici özel bir detay kadın kokularında .
    sonuç her tene giden bir koku değil, şekerli ve keskin bir taraftan
    ama kalıcı ve taşıyabilen için la vie est belle dedirtecek türden.
  • genç bir parfüm. 16 yaşındaki yeğenime hediye aldım bayıldı.
  • yaz için daha fresh olması açısından eau de toilette olarak sunulmuş lancome tarafından. bakıldığında edp kadar yoğun gelmiyor ancak kalıcılık konusunda bir fikre sahip değilim. kendisi hayatımıza edp olarak girdiği içün sanıyorum devamlılığı da bu şekilde olacak.

çok keyifli bir kış kokusu olarak belleğimde yer etmiş misk-ü amberdir.

not: gün itibariyle 50 ml. edp 230 / edt 205 tl. civarındadır.
  • lancome kokuları arasında bende yeri apayrı olan bir koku.

bu da kışın kullanmayı sevdiğim kokulardan , sıktığım zaman gerçekten de, hayatın güzel olduğuna inanasım geliyor.
  • yeni gozdem. bir kadina hediye edilebilecek en guzel seylerden biri
  • miss dior cherie'ye fazlasıyla benzeyen şekerli ama baymayan bir lancome parfümüdür.
  • bu parfüme ağır diyenlerin aquolina pink sugar'dan haberleri olmadığını inanıyorum. kış aylarına yakışan bir parfüm..
hesabın var mı? giriş yap