• dallas'ın en bi kötü adamı, "jr ewing" [ceyar yüwing okunur, ne artiz]... kastamonu tipli bi adamdı bu, koboy filmleri wardı çok eskiden, superman ve nixon'da görünmüştü... alkolik olmuştu bi ara "ulan dertli adam demek ki" demiştim, yükselmişti gözümde, karaciğer ameliyatı olduğunu haberlerde izlemişti 4-5 sene önce falan annem bi iç çekereq baktı, kıllandım o an ama unuttum daha sonra, hatırlamak istemedim en azından.

kaybolup gitti güzelim adam...
  • (bkz: jr ewing)
  • dallas dizisinden önce de ünlü olan, 1970'li yıllarda i dream of genie dizisinin başrolünü paylaşan artist.
  • gerçek hayatta alkolik olan ve bu yüzden geçtiğimiz günlerde kansere yakalanan adam. şimdilerde tedaviden vazgeçerek kendini amansız hastalığın pençelerine bıraktı.
  • zira mısır gevreğine sut kendisini kesmemiş,anca viski ona yetmiştir.

(bkz: kotuler olmezmis)
  • duyduğum en enteresan vasiyete sahip kişi:

"hagman, ölümünün ardından bedeninin bir kereste rendeleme aletinden geçirilip parçalarının bir buğday tarlasına serpilmesini istiyor. vasiyeti ise, ailesinin bu tarladan toplanan buğdaylardan üretilmiş bir keki ölüm yıldönümünde yemeleri."

http://www.milliyet.com.tr/…/03/31/yasam/yas02.html
  • bir zamanlar haftada bir gun boyunca hic konusmadigini ve o gun sadece meyve yedigini soyleyen bir beyanatini okumustum gazetede. komik gelmisti. sanirim yapmayi istedigi ve yapamadigi bir seyi anlatmisti gazetecilere.
  • artık niptuck semalarında, sökun etmektedir. ordaki rolu de sanki ceyar girtmiş emekliliğini south beach de gecirmeye karar verip koluna da tazeyi takıp miamiye yerleşmiş gibi olmuş.zaten entry girerken yeni karakterinin adini unutup hep jr diyesim geliyor.
  • dallas dizisinin setinde hiç kimsenin sigara içmesine izin vermeyen aktör.
  • 1995 yılında karaciğer nakli geçirmiş kişidir
hesabın var mı? giriş yap