• insanlar cok ilginc. turkiye'de oyuncu olup toplumca kabul gormek, yapimlarda yer almak, oyunculugun basarili olmasi gibi etmenler sanki hic yokmus gibi insanin yaptigi islerin sebebini inacina baglamak nerden baksan sığlık.
    gerci bu sığlık ulkenin geneline sirayet etti ya, toplum kendi icindeki cesitliligi ve ahengiyle bir butun olma yapisindan ayrimciliga, ayrismaya suruklendi.
    inanclar, ozel yasam kisinin kendisini ilgilendirirken ortaya dayanaksiz seyler uretmek anca kendini kandirmaktir.
    kendi noksanligina baskasi uzerinden yanit bulmaktir.

ama su bir gerçek ki
    ulkede cok fazla kesfedilmemis oyuncu vardir eminim.
    zira ulkede sanatin, sporun, kulturel faaliyetlerin varligi, cok dar bir yelpazede hayatta kalmaya calisirken her yetenegin ortaya çıkışı biraz şans biraz kader.

ulkede isini severek yapan insan bulabilmek gercekten zor, ama hakkini vermek gerekirse ve basima bir sey gelmeyecekse 26 yilini ana sinifi ogretmenligine verip emekli olmus annemle oturup zaman zaman lemi'nin trt'deki programını neşeyle izliyoruz.
  • ispanya'da futbol yaşantısını başarıyla sürdüren aktör. roberto soldado takma adını kullanıyor kendisi. sanırım yerden yüksek dizisinde oynamasının sebebi de şu an valencia'da oynaması.
  • trt çocuk kanalında (bkz: sürpriz kutusu) adlı programı sunan kişi.
  • sürpriz kutusu'nun alıştığımız canlı ve eğlenceli dekorundan uzak, sanki evinden yapıyormuş izlenimi verilmiş bir yayınına denk geldim bugün trt çocuk'da..

her zamanki gibi neşeli ve enerjik olmasına rağmen tarifi zor da bir hüzün vardı ortamda.. çocuklara pencerelerine asmaları için standart ölçü ve oranlara yakın bir türk bayrağını pratik şekilde nasıl çizip bayrak zinciri yapabileceklerini gösterdi.. dedim ya, neşeliydi, enerjikti.. ama neden bilmem, yüreğime bir burukluk çöktü, gözlerim doldu izlerken.. o kızıl deryaya düşmüş hilal ve yıldızın hali, lemi'nin tüm gayretine, neşesine ve enerjisine rağmen mahzundu sanki.. nasıl izah edilir hiç bilemiyorum..

sağol lemi, varol nurum.. bayraklar çok güzel oldu..

https://www.youtube.com/watch?v=_ah-eekvqqe
  • an itibariyle kim milyoner olmak ister'de gorulen sevimli tiyatrocu. ısmi de super karizma.
  • 38 yaşındaymış ama 18 yaş enerjisi var.
    hem tv işinde hem oyunculukta çok başarılı.
  • recep ivedik filminde bellboy rolündeki oyuncu. filmde önemli sayılacak bir rolde olmasına rağmen yanılmıyorsam adı hiç geçmiyor.
  • sürpriz kutusunda izleyiciye “sevgili arkadaşım” diye her hitap ettiğinde 3,5 yaşındaki oğlum onu düzeltiyor: “ keşke sevgili arkadaşlarım diyebilse”
  • sürpriz kutusu'nda kızımla severek izlediğimiz oyuncu. kızım için "sürpriz kutusu abi" oluyor tabi kendisi. çok sempatik ve samimi buluyorum, çocuklara yönelik bir programı çok tatlı bir şekilde sunuyor. sanırım ondan dolayı çocuklar da çok seviyor kendisini. başarılarının devamını dilerim*.
  • dönüştüratörün en yakın dostu, yeni bir tolga abi yolunda ilerleyen başarılı oyuncu..
hesabın var mı? giriş yap