• (bkz: spawn kill)
  • millet leopar a kızmış ama ceylanın yaşamayı leopardan daha fazla hakkettigini nereden çıkardınız.
  • doğa böyledir işte. allah'ın mükemmel düzeni adlı belgesellerde bunları göstermezler. yalnız içim acıdı gerçekten, keşke dünya böyle bir yer olmasaydı.
  • hayvanlar acisindan ortada bir suclu yok ama bir adaletsizlik oldugu kesin.
    yeni dogan geyik de, onu daha yeni dogurup temizleyen anne geyik de felegin sillesini yemistir.
    cok yazik :/
  • nehirde yuzerken kendini timsaha siper eden anne geyikteki göt’ün burada olmadigini gorduk
  • insanda süt kuzusu yiyor hem de bir ton alternatif yiyecek varken en azından leopar doğasına uygun bir iş yapmış.
  • leopar yavruyu kokladı, biraz yaladı kapattım, devamını izleyemedim. benim için video orada bitti. yavruya kıyamadı, anasına teslim etti. mutlu sonlu bitti gitti:(
  • leoparın tereddütü görülmeye değer. " daha büyüğü yok muydu bunun " der gibi bakıyor... belki de yavru olduğu için acıdı... bilemeyiz...

annenin yavruyu öylece bırakıp gitmesi daha ilginç tabi. " yenisini doğururum seneye " diye düşündü herhalde.
  • hani bunlar bebelere dokunmuyordu lan. geyik olacakken leopar bokuna dönüşmek...
  • belgeselci neden suçlu ki? gereksiz gereksiz duyar kasmalarınız artık bıkkınlık getirdi.
hesabın var mı? giriş yap