• ''tadı kötü ama öksürüğü kesiyor'' denmiş genel olarak. valla ben tadını çok beğendim, kaşık kaşık içesim geliyor. ama hala beşir gibi öksürüyorum lan.
  • iki gündür kullandığım ve içtikten sonra içmeden önceki halime nazaran daha sık öksürmeye başladığımı farkettiğim, tadına da yorum bile yapamadığım şurup. öksürmekten sesim kısıldı, karın kası yaptım hala bana mısın demiyor yahu.
  • az evvel iki ölçek içip hiç bir şey hissetmediğim öksürük şurubu.

ama sözlükteki entry'lerdeki mucizevi etkilerini okuyunca "oha iyileştim galiba" dedim. tamamen psikolojik.
  • tadi en guzel oksuruk surubu bence. hatta bugun kendisini kafaya dikerken -evet tadi oyle guzel ki, iki olcek almak yerine bir koca yudumu kolayca icebiliorum- dur dedim bir sozluge bakim, acaba herkes begenmis midir benim kadar. bir de ne goreyim, herkes tadinin cok kotu oldugunu, ancak oksurugu hemen gecirdigini soyluyor.
    valla ben uc gundur iciyorum kendisini. oksurugum artti bile diyebilirim.
    bir sey farkettim bu arada, ekim 2011 den onceki entrylerde surubun tadinin igrenc oldugu, ama oksurugu hemen kestigi yaziyor. ekim 2011den sonraki entrylerde ise tadi begenilmeye baslaniyor, ama oksurugu kesmedigi konusunda hemfikir insanlar.
    iki teorim var. ya bizim tat konusundaki zevkimiz ve oksurugumuz evrim gecirdi, ya da bu surubun tadini ve icerigini degistirdiler.
    ya da ben bu suruptan bole yudum yudum icince kafam guzel oluo.
  • bir kaç kullanımda öksürüğü kesen mucize şurup. tadı tiksinti veriyor, o ayrı. gerçi, bu güne kadar tadı normal bir öksürük şurubu içen beri gele? gelemez çünkü yok, üretilmedi daha.*
  • tadının ne olduğuna tam olarak karar veremediğim (kiraz çekirdeği gibi sanki tadı), öksürüğü çabucak kesen bir şurup.
  • öksürüğü keserken balgam çıkarmayı baskılamaz. yaşlılarda kullanılabilir.
  • portakallı, frambuazlı ve çileklisini denedikten sonra karsıma cıkmıs bir öksürük surubu markası.icinde yok yok, adamlar bi lezzet kaygısıyla üretmiş, kakao aroması, kahve aroması, anason, hindistan cevizi aroması, vanilya ve cemenotu ekstresi...
  • kuru öksürüğe şifadir. beyindeki öksürük merkezini baskılayarak, insanı dertten kurtarır amma velakin; 7günden fazla kullanmamak ve de sedatif ilaçlarla etkileşimi olduğundan bu ilaçlarla beraber kullanımında dikkatli olmak icap eder.
  • istemsiz ve kuru öksürüklerde çok kısa bi sürede kesici özelliğe sahiptir. tadı gerçekten tuhaf ve bi şeye benzemiyo
hesabın var mı? giriş yap