• izmit symbol şubesindeki kardiyo ekipmanlarının neredeyse tamamı arızalı. koşu bantlarının kimi komple çalışmıyor, kimi eğimde çalışmıyor, kiminin üstüne çıkıp koşmak imkansız çünkü dengesi yok.

kadınlara ayrılmış alanda ağırlık makineleri ölmek üzere. muhtemelen zumba - pilates falan yapar az ağırlık basar bunlar kafasıyla yıpranmış aletleri getirip bırakmışlar oraya. koymuş olmak için koymuşlar anlayacağınız. o alanı zaten bir defa denedim, ikinci şansı vermeye sinirlerim el vermedi. yav adamlar 1 tane çubuk koymuş ağırlığa takmak için, atıyorum 8 makine varsa 1 çubuk var ve yalnızca 1 makine kullanılabiliyor o esnada. diğer makinede ağırlık basmak istesem, ağırlığa geçireceğim çubuk yok kafayı yersin!

bir de burada spor yapmaya gelen kimsede gym kültürü yok, koca salonda havlu kullanan bir ben varım herhalde. öküz oğlu öküz yarınlar yokmuşcasına shoulder press'e girip, vücudunda sıvı namına ne varsa öylece bırakıp gidiyor. ayağında da tüm gün dışarda giydiği converse var bu arada, tüm salonu dört dönüyor o şekilde.

ağırlıkları asla yerinde bulamamak da ayrı bir kardiyo yaptırıyor salon içinde, oradan oraya ağırlıkları aramak için dolaşıp duruyorsunuz.

soyunma odasında kabin yok. uluorta giyineceksiniz, ya da duş aldığınız yerde veya tuvalette giyinmeniz gerekiyor. 1 tane kendine hayrı olmayan saç kurutma makinesi var, üfleyerek saçlarımı daha hızlı kurutabilirim o derece. tüm kadınların tek bir saç kurutma makinesi ile yetinmelerini bekliyorlar. tuvaletlerde ışık yok ayrıca, hiçliğe işiyorsunuz resmen. telefon flaşıyla giriyorum tuvalete, şaka gibi.

41 burda macfit'in akşamları pazaryerine dönen kalabalığından bunalıp buraya üye oldum ama, ellerim kırılaydı da imzalamasaydım o üyelik sözleşmesini. allah da beni bildiği gibi yapsın.
  • lanet olsun dediğim, 'spora bahane bırakmadık' gibi bir sloganları olan fakat sonunda 'spora sebep bırakmadık'a dönen, iyice spordan soğutan kurum.

şube değiştirmek için dert yandığım bir satış temsilcisinin söylediğini aynen aktarıyorum:

'niye ki orası uzak sanaa...'

gideceğim yolu kendine dert edecek kadar ince düşünceliler, kendi çıkarları için müşterilerine yardım etmeme gibi bir durum değil kesinlikle(!)
  • ülkenin lokal bir yansıması efendim.. sadece göz boyama üzerine kurulu bir yönetimcik anlayışı var. satış departmanında çalışanlarda vasıfsızlık ve cehalet mevcut..( izmit yahyakaptan şubesi) yalan konuşmaktan asla imtina etmiyorlar. hijyen berbat.. her şey göstermelik. havuzları kesinlikle steril değil. fitness salonunda koşu bandı ve eliptiklerin neredeysr yarıya yakını bozuk ( ocak ayından beri) takip yok, ilgi sıfır. sonuç olarak rezalet işletme! aman diyim! p.t uğurcan ise oranın en güzel yanı :)))
hesabın var mı? giriş yap