• galatasaray'ın seri'yi transfer etmesi ile rezil olmuş tiner bağımlısı.

yine bir bjklinin ezikliği
  • 36 yaşında olup şöyle yazabilmek büyük meziyet.

(bkz: #70357560)

koskoca beşiktaş'ın beğenmediğin başakşehir'i geçen sene 1 kere bile yenemedi, hatta bir maçta acımasızca üçlendi. bülent yıldırım olmasaydı bu gece "biz nasıl sevilla'dan 5 yedik?" diye geziyordunuz.

edit: (bkz: #71339266)
    gün geçmiyor ki, adam saçmalamasın. 4 atamadılar cidden, güzel tahmin. maç kesin 95. dakikada zeki yavru kırmızı yemediği için böyle bitmiştir. yoksa beşiktaş kazanacaktı, ah.
  • sürekli siliyor efendim durduramıyoruz.
    seriye bağladı.
  • (bkz: #79646148)

konuda liverpool geçiyor ya, nasıl sinirli sinirli yazıyor ahahahaha. bu beşiktaşlı dayı biraz saksıyı çalıştırabilse bu ülkede tuttuğu takımın maçlarını 1 kez bile tribünden izleyecek şartlara sahip olamamış ve dolayısıyla sadece internetten izleyebilen kesimin ne kadar büyük olduğunu fark edecek ama hakaret etmesi daha kolay geliyor galiba. özentilik tanımına da güldüm. ben 2001 uefa kupası finalinden beri liverpool taraftarıyım mesela, 17 yıldır özentilik mi yapıyorum yani?

tavsiyem sinirlendiği zaman 1 bardak soğuk su içtikten sonra entry'i yazmaya devam etmesi. tek entry'de bu kadar kusur buldum, fena.
  • faşist ve ırkçı bir yazarımsı
  • hayvansever kişilik bozukluğuna sahip küfürbaz yazar.
  • saygısız ve korkak

muhtemelen annesinden öğrendiği küfürleri kullanır, karşılık gelmesinden korktuğu için de engelleyip, telefonu kapatır ve hemen koşa koşa annesine sarılır belki de emzirilmek ister.

hayat boyu anasına babasına kazandırdığı tek şey yedirdiği küfürler olacaktır. başlık altındaki diğer entrylerden de anlaşılabilir...
  • başlık altına girmeden kendisiyle mesajlaşma gafletinde bulundum, küfürbaz bir ergenmiş gerçekten.
    he bi de aboubakar efsane forvetmiş, pepe ve negredo çöp transfer diyor. sezon sonu bakar bakar güleriz dursun burda tarihe not olarak.
  • çok değişik bir şey bu. hani insan demek doğru değil gibi. 'değişik bir karakter' diyecektim ama o da çok saçma bir tanım olurdu. zira kendisi ve karakter kelimesi aynı cümlede geçmemeli.

(bkz: #96326296)

bu girdisinde hakan arıkana sırasıyla salak, gerizekalı ve namussuz dedi.

ben hakan arıkan isimli kalecinin avukatı değilim ama olsam bu şeyi süründürmek için elimden geleni yapardım. tabi sevgili futbolcunun avukatı bunu nerede görecek ?

işte yarın nasipse üşenmeyip hakan arıkan başlığına bu girdinin bir ekran görüntüsünü ekleyeceğim. sonra sosyal medyada hakan'a ulaşabileceğim bir kontakt arayıp bildireceğim.

edepsiz şey. trollükle falan açıklanacak bir edepsizlik değil bu. ettiğinin karşılığını bulacaksın inşaallah.
  • küfürbaz bir suser.......
    (mesaj yoluyla-entry’leri hakkında bir fikrim yok)
hesabın var mı? giriş yap