• rebecca miller'ın yönettiği, greta gerwig, ethan hawke ve julianne moore'un boş rolleri paylaştıkları drama, romantik ve biraz komedi içeren film.

trailer
  • çok ama çok keyifli bir film.

julianne moore ve ethan hawke döktürmüş. greta gerwig fiziksel olarak role çok iyi gidiyor olmasına rağmen biraz abartılı oynamış. filmin diyalogları bazen fazlaca "amerikan", yine de konudan kopmuyorsunuz. sürekli gülümseyerek, yer yer gülerek izliyebileceğiniz türden bir film. olmuş.
  • cok klise bir senaryo olmamasina ve tum degiskenligine ragmen, hikaye hic sasirtmadan bir sonraki sahneyi dusundurerek akiyor.. yer yer sıkıldım ama julianne moore ve ethan hawke hayranligim yuzunden filmden vazgecemedim. masallahlari var gercekten..
  • filmdeki karakterlerden en az biri yahudi olsaydı, woody allen'ın eskiden çektiği filmlere yakın durabilecek bir film olabilecek filmdi.

--- spoiler ---

aşk üzerine entelektüel kuruntular ve yaşam alanı kaygısının, günlük hayatın koşuşturmasının ve özellikle de çocukların, yaratıcılığı sabote ettiğine dair bir güzelleme. hoş.

turşucubaşı efendinin filmin getirdiği sorunsala katkısı ise, boş.
    --- spoiler ---
  • ethan hawke’ın ayran gönüllü sünepe bir gavatı canlandırdığı film. maggie çok tatlısın canım bul beni.
  • travis fimmel , namı diğer ünlü viking kralı ragnar lothbrok 'un turşucu , sperm babası rolü ile kısacık yer aldığı film
  • çok basit ama çok da tatlı bi film. aşırı sıkıcı geçen günümü son anda tek başına kurtardı.
  • still alice ardınan, julianne moore'un columbia university'de görevli olduğu ikinci filmdir.
  • mükemmel oyunculuklar, her dakikası keyifliydi. bu tarz yormayan filmlere hayranım zaten. son sahneye kalbimi bıraktım.
  • söylendiği gibi hiç de keyifli olmayan film. kendisine sperm donörü ararken karısının kapı dışarı attığı bir adamla göz açıp kapatınca evlenmesi ve sonra bu adamdan sıkılınca yaşadıklarını izliyoruz. planı buradan sonra başlıyor, spoiler olacaktır o yüzden değinmek istemiyorum. o da "vay anam ne plandı" diyecek bir şey değil.
    işin özü sıkıcı bir film.
    kadınların yazıp yönettiği filmlere artık dayanamıyorum. gereksiz laf kalabalıklarından, aşk ve seks muhabbetlerinden öteye geçemiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap