• trafigi hayatta cekilmez,butun buyuk olaylar orda olur, turk gunu bir sokagindan baslar square garden da biter, ozetle allahin belasi bi sehirdir...
  • wattz up ile meshur ve sadece persembe geceleri gidip artık bi bagımlısı oldugum için ezilmemek adına sadece sahnenin onunde durulması gerektigine inandıgım ankaranın hatta istanbul dısındaki tum illerin en iyi mekanı...iceride cogulukla odtulerin olaması nedeniyle kalitenin istensede dusemedigi ve 2 gundur "2 haftadır kapalı olan mekanımız acılmıstır" mesajlarıyla beni hayata baglayan guzide eglence yeri...bunu dısında piyasanın genellikle cool olunarak sagladıgı bir yer tabikii...
  • zamanında kaliteli grupların sahne aldıgı, güzel müziklerin calındıgı, lakin son bir kac senedir sakaryadaki boktan barlardan pek bi farkı kalmayan* ankaralı mekan
  • evet son zamanlarda istanbul'da dahi bir şubesi açılan ankara'nın en süper fakat baya bir zamandır tadilatta olan, şekil muhabbetinden uzak içmeye ve eğlenmeye giden insanların takıldığı mekan...seviyorum orayı....
  • bugun aksam (car$amba) cikan maymun bir gruba sahip mekan. elektrikler kesildi de devamini getiremediler.. kotu.. cok kotu ..
  • tam adresi: acara sok. no: 2, galatasaray olan deli mekan.
  • 2 iş toplantısı yapıp 4 tane devlet dairesinde işinizi halledebilceğiniz, doktorunuzu ziyaret edip hastanede mri çektirebileceğiniz, iş çıkışı spora gidip piknik yapabileceğiniz. yeni açılan bir sergiyi gezip bir dünya devinin konserine gidebileceğiniz. sabah küba öğlen tayland akşam italyan yemeği yiyip döner kokuları içinde dolaşabileceğiniz. bir yandan alışveriş yaparken banka işlemlerinizi halledebileceğiniz bu koşuşturma içinde sakince kitabınızı okuyabileceğiniz ve bütün bunları hafta içi alelade bir günde hiçbirine geç kalmadan yapabileceğiniz şehir.
  • ankarada caldigi muzikler ve tanidik yuzler nedeniyle gidilebilcek en guzel mekandir
  • 6 nisan 2004 clinic istanbul konseri ile tanistigim mekan. ses sistemi cok kotu oldugu icin konserden minimum keyifle ayrilmama sebebiyet vermistir. ogrendigime gore babylonla yarisiyorlarmis ve mekan hemen hemen orayla ayni kapasitedeymis lakin ben bu yarisi kazanabileceklerini sanmiyorum. ayrica sahne onunde bulunan kolonlarin izleyenlere zorluk cektirdigi de tecrubelerimden dogrulanir ama getirdikleri gruplarla baba zula yi her sali izleme imkani bulmamiz takdire sayandir.
  • 1979 yapimi siyah beyaz bir (bkz: woody allen) filmidir. basrol oyunculari diane keaton, woody allen ve merly streep'tir. 42 yasinda yaptigi isi sevmeyen woody allen, isinden kovulmus, 17'lik citir sevgilisi kendisini sevmemekte ve lezbiyen eski karisi eskimis evlilikleri hakkinda kitap yazmaktadir. zavalli woody allen

edit: woody işten kovulmuyor, istifa ediyormuş*

edit:17'lik çıtır onu seviyormuş, woody pek ondan haz etmiyormuş
hesabın var mı? giriş yap