• yeni zelanda'li country muzisyeni. 2016'da cikardigi kendi adini tasiyan albumu ugruna olunur cinsten.
  • bı kadar az tanınmasına anlam veremediğim son spotify keşfim
  • strange things adlı parçasıyla ciğerinizden ufak bir kısım sökebilir,dikkatli dinlemekte fayda var.ben bu şarkıyla 140journosun bold pilotla ilgili yaptığı vidyoda halis karataş'ın eşi begüm atman'ı kaybedişini anlattığı sırada fondan çalmasıyla tanıştım.nasıl bulup iliştirdiginiz vidyoya bu kadar uygun bir parçayı sevgili 140journos.insafsız mısınız siz ?
  • i'm lost without you şarkısıyla beni benden alan, richard hawley ve chris isaak esintileri barındıran yeni zelanda kökenli güzide müzisyen.
  • 50s, 60s doğması gerekirken yanlış zamanda dünyaya düşmüş olan underrated mübarek.
    keşfedilmesi çok uzun sürmeyecek, adı heryeri sarmaya başlayacaktır, not alın bunu çocuklar.

make way for love albumunu dinleyin, arkanıza yaslanın, sızlanın sıkılın bunalın ne biliyim hunhar edin kendinizi.

allahsız.

extra not: lorde ve florence welchin konserlerine special guest'lik yapmış.
  • "jealousy's an awful thing it's easier than sitting still" demis, gordugum en iyi kiskanclik tanimini yapmis kisi. make way for love'ini dinlemekten kendimi alikoyamiyorum/
  • 2018 çıkışlı make way for love kesinlikle çok güzel bir albüm. dinlerken hüzünlere gark olabilirsiniz ama yine de dinlediğiniz için pişman olmazsınız. 2019 yılında çıkan canlı (auckland town hall) konser kaydı da efsane güzel.
  • sweet tooth adli dizide kendisini gorunce sanki dayimin oglunu gormus gibi sevindirik oldum.
hesabın var mı? giriş yap