18141 entry daha
  • söyleyecek çok şey var ama ben izlerken 2019 mastarchef in tadını alamıyorum kıyaslama yapılacak o kadar noktası varki,
    bu sezonda yemek yapmaktan çok hepsinin oyunculuk hünerlerini görüyoruz belli başlı senaryolar saygısızca birbirlerine bagirmalari ya erkekler kibar değiller en önemlisi nasıl konuşulacağını bilmeyen insanlar doluşmuş yemek yapma isteğindense entrika daha ön planda dediğim gibi, de biz buna milletçe doyduk diye düşünüyorum dizilerden vs.
  • sonlara kalacağını düşündüğüm isimler ; duygu, barbaros, serhat, eray, emir, belki ayyüce, berker ve esra zorlayabilir üst sıraları o kadar. diğerleri çıkamaz. eray, barbaros ve duygu yürüyedurun.
  • kadın yarışmacılar uzun zamandır kavga etmiyor, kurgucu arkadaş bi' el atarsa severek izleyeceğim yarışma.
  • tanya adlı yarışmacının götüyle konuştuğu yarışma. bu kadar yapmacık bir şive olmaz arkadaş ağzını yarım metre yayarak konuşuyor resmen kulak tırmalıyor.
  • coronavirus sebebiyle çekimlerine sınırlama geldiği ile ilgili bir haberine denk geldiğim program
  • geçen senenin bire bir aynısı. yahu bari yemekleri değiştirin, master sınıfları değiştirin. o kadar da değil arkadaş, aynı setup'ı nasıl veriyorsunuz bire bir.

ayrıca dış çekimleri bu kadar başarısız enden programlardan. koskoca ekip, dış çekimlerde çok kötüsünüz. bunun birkaç sebebi var.

birincisi, herkes maskesiz ve istediğiniz kadar negatif, korunuyoruz vs vs deyin, ekran başında geriliyoruz abicim biz. misafirler falan da maskesiz oluyor.

ikincisi, ışık ve renk. ışık da renk de çok kötü.

pandemi döneminde ne gerek var abiciğim böyle şeylere.

dış çekimlerin hiçbirini izlemiyoruz. ses de kötü bir de.
  • eray neden fok balığı gibi alkışlıyor.
  • barbaros'un tabak mevzusuna verdiği cevap fatal error resmen ne dedi şimdi bu sjsjsjsjjsjsj. bak hala diyor.

" düşürmedim ama düşürdüm çünkü önlüğüm olsun istiyorum ve bu konuda kurgu da yaparım ama düşürmeden düşürdüm." *
  • uğur sen hiç konuşma ahahahahaha
  • mehmet babo bırak ya, gordon ramsay'i izlemesek orjinal kişiliğin bu diyecez. gözün bağlı tavuk kesmen bile taklit ama başarısız bir taklit. şimdi gordon baba olsa barbarosu doğruyordu.
27959 entry daha
hesabın var mı? giriş yap