• hyundai'de yapılan çekim sonrası yapılan sempatik koreliler, ciciş bunlar ya, ne kadar mütevaziler yorumlarını yapan yazarlara bir kaç bilgi de biz verelim.

en son fabrika müdürü olacak koreli arkadaşın çalışanlara yaptığı baskı ve mobbingler yerel gazetelere kadar düştü de sonrasında gelen tepki üzerine elini ayağını toparladı diye duyduk, zaten kaynak haber altında yazan çalışan yorumları da benzer doğrultuda.

ayrıca bu koreli arkadaşlar fabrika önünde üstü açık vaziyette stoklanan arabaların üzerine dolu, yağmur, kar yağmasın diye havaya attıkları bulut bombaları yüzünden alikahya semtinin yağış düzeni değişmiştir. adamlar arabalarını koruyacak diye hava koşullarına müdahale ediyor alenen, üstelik basit ve ucuz yollu başka çareler mümkünken. kore'de ya da başka bir ülkede aynı şeyi rahatlıkla yapabileceklerini hiç zannetmiyorum çünkü adamın götünden kan alırlar, burada istihdam sağlıyor diye kimse ses çıkarmıyor maalesef.

edit: yazım hatası düzeltme ve haber kaynağı ekleme
    bulut bombası
    isyan haberi
  • erayı ilk bölümlerden bugüne olgunlaşmış gördüm. artık gözümde okadar da itici değil. bugün barbarosun enerjisi neden böyle? suratında bir bezmişlik, modu baya düşük gibi. valla konuşurken bile eski barbaros yok bugün.
  • bu yamuk ağızlı e. her yazıldığında neden çemkiriyor ya.
  • esra’nın konuşma şekli kime benziyor diyordum evet buldum hadise’ye benziyor :)
    hafif peltek çıkardığı harfler ben mi benzetiyorum bir tek ?
  • esra vallahi bezdim senin her naneye 1 saat cevap vermenden ya. bir delikanlı çıkıp canım seni yazmak istiyor desin lütfen ya.
  • barbaros her yazıldığında gözler bayiklasiyor may miy miy diye konuşuyor. hiç şaşmıyor.
  • yahu bu esra'nın şefler tarafından bu kadar pompalanmasını ben anlamıyorum. hamurişi ya da tencere yemeği değilse hiçbir şey çıkartamıyor bu kadın. üstelik kendisine söylenen hiçbir şeyi de kabul etmiyor, sürekli hadi yavrum hadi canım laflarına sarılıyor. yav bugün yanık yemek getirdi, yanık yemek ilk 3'e nasıl girer allah aşkına yahu. hayret resmen...
  • spoilercı mavi takımda ikinci potaya gireni de bilemedi. gene patladı. eray ve ayyüce demişken, uğur ve esra çıktı.
  • eray zaten beni yazın alınmam dedi. barbaros eray’a niye çemkiriyor? eray kendi adını mı yazacaktı?
  • barbaros boş yapıyor biraz.

uğur bile daha doğru dürüst konuştu.

"kimi yazalım o zaman? " dedi uğur barbaros'un itirazları üzerine.

serhat son oyunda başarısız ama dokunulmazlığı var.
    uğur başarısız ama zaten potada.
    eray kaptan ve genel olarak kaptanlığından memnunuz dedi herkes (ve 2-1 kazandılarsa çok da kötü değilmiş herhalde)

furkan, ayyüce başarılı tabakları var son oyunda.

barbaros ve esra'nın tabaklarında sorunlar var.

millet barbaros ve esra'yı yazdı. barbaros'un çıldırması "neden eray'ı değil de beni yazıyorsunuz" çıldırması olmuş gibi oluyor (sorunlu tabaklar ve kaptan yazılır gibi konuştu çünkü). ama yanılmıyorsam kendisi de yazmadı eray'ı. kendisine bu kadar oy çıkacağını düşünmemiş anlaşılan. esra ve ayyüce'den biri gider diye düşünmüş... eray'la şimdiden bozuşmayalım diye ona oy atmamış. ama kendisi az daha potaya gidecek olunca çıldırdı.
hesabın var mı? giriş yap