• bugun itibariyle hollanda veliaht prensi willem alexander'in karisi. arjantinli. kraliyet ailesinin en sevilen uyesi. ornek: "bu cumartesi dugun var, cok onemli, kralicenin gelini evleniyor".*
  • tam adi maxima zorreguieta olan hatun ki$i. arjantin'deki 70 sonlari ve 80 baslarindaki cunta'nin liderlerinden jorge horacio zorreguieta'nin kizi. dun itibariyle prenses unvanini almistir.babasinin gecmisi nedeniyle kendisi de hollanda basininda surekli tartisma konusu olmustur. kamuoyu babasini o kadar sevmemistir ki, evlilik icin parlamentoda gorusmeler olmus, jorge zorreguieta da dugune bizzat davet edilmemistir. maxima her ne kadar sevilse de, bana gore halkin favori adami koca kafali veliaht prens willem-alexander, dugunun kahramani ise monar$iyi protesto ederek ciftin altindan yapilmis arabasini paint-ball bombasina tutan genctir.burdan da kutlamak istiyorum kendisini.
  • tabi ayni zamanda minima'nin tersidir
  • jacobsun en sahane kahvesi..maximum aromasi oldugu icin adi maxima
  • (bkz: nissan maxima)
  • lt. maximum'un cogulu
  • hollanda'daki bilumum arjantin lokantalarinda veliaht prensle resimleri asili bulunan hatun. bir de (bkz: adios nonino/2)
  • muadili sanırım nescafe gold'dur, lakin kırk yılda bir nescafe içen bir adam olarak aradaki farkı bilmiyorum, nescafe tiryakisi arkadaşlar yazarlarsa öğreniriz.
  • türünün * en güzel kahvesi.
  • muadili nescafe classictir...

filtre kahve tadını yaşamak isteyenler için muhteşem bir keyif...üzerine de biraz mastro lorenzokoyunca...tadından doyum olmuyor , tabi yanına da rulo katgerek..
hesabın var mı? giriş yap