• - abi hiç evrilmeyecektik.
    - haklısın babuş.

edit: ya bu entry oylanıp duruyor ama başlığı açan ben değilim ona göre. ben açmış olsam saçma bi espri çünkü (bu haliyle de çok süper değil ama en azından daha mantıklı).
  • -abi maymunlar da pişman oluyormuş
    -maymunlar da ağlar

(bkz: erdener abi olsa ne derdi)
  • sırf diğer hayvanların konuşma özellikleri yok diye kendilerini üstün gören insan türlerinin şaşıracağı olay. mevlam na gada güzel yaratmış le. ulan onlarda da beyin var onlar da düşünür, vay ben üstünüm, memeli hayvan değilim bik bik bik... bir kişi söyleyebilir mi köpeklerin mükemmel sadakati olmadığını ve iyiliğin karşılığını vermediğini, bir kişi söyleyebilir mi tilkinin düşünmeden hareket ettiğini. kim inkar edebilir üniversite okuyan iki ayaklı kurtları. heyvanlar da düşünür dayı, o iş öyle...
  • "her şeyden önce ağaçlardan inmekle büyük bir hata ettiklerini düşünenlerin sayısı gün geçtikçe artıyordu. bazıları ağaçlara çıkmanın bile yanlış bir hamle olduğunu ve hiç kimsenin okyanuslardan asla ayrılmamış olması gerektiğini söylüyordu."
  • evrim teorisi sayesinde insanoğlunda çeşitli psikiyatrik rahatsızlıklara dönüşmüştür.
    heralde.....
    ........................
    ben darwin in yalancısıyım. ne bileyim???
    giyinmeyi de bunlardan mı öğrenmiştik biz? karıştırdım şimdi...
  • baslik sakincali. ''ulan maymunlarla bir sey mi yaptik da ben hatirlamiyorum'' falan dedirtiyor. ayrica degil maymunlar beyni olan tum canlilar pisman olabiliyor olmali. pisman olacak kadar vakitleri olmayan baliklari tenzih ederim.
  • keyif pezevengi maymunları gördükçe ortada pişmanlıktan bahsedilemeyecek durumdur.
  • hala umut var :d
hesabın var mı? giriş yap