• kimin kızı olduğu önemli değil, ufacık çocuk. umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
  • yine bu başlık altında iyi olduğunu duymayı dilediğimiz minicik yüreği olan kız.
  • anne baba için çok zor bir durum. ben de bir ebeveyn olarak sıkıntılarını anlıyor ve şifa ve kolaylıklar diliyorum.
  • ahmet davutoğlu'nun iğrenç bir şekilde çıkar sağlamaya çalıştığı olay.

"davutoğlu, "işte dava adamı budur. nasıl kızı, ailesi hastanedeyken buraya mitinge gelmişse, bu nöbeti terk etmemişse bu batmanlı kahramandan örnek alacaksınız, sandıklara gidip terk etmeyeceksiniz" ifadesini kullanmıştı."
  • allah kimsenin başına vermesin.

tez zamanda şifa bulması eminim herkesin dileği olacaktır.

bu siyasetten bağımsız bir konu.
  • bu isten 'iste dava adami budur... ' diye baslayan demeciyle siyasi kazanc saglamaya calisan ahmet davutoglu'na denecek bir sey yok, bu secim doneminde akp aleyhi elestirilemin cogunlugunun hedefinde mehmet simsek vardi ama allah kimseye cocugunun sihhati ile ilgili dert vermesin. umarim kisa surede sagligina kavusur yavrucak, dualarimiz kendisiyle.
  • nasıl bir davaysa artık adamın kızı yoğun bakımda mitinge katılıyor. yemin ediyorum sizden insan olmaz baba hiç olmaz.
  • asgari ücretle çalışıyorsun veya türkiyede herhangi bir işte namuslu bir insansın . devlet senden dünyada olmayan miktarda vergi alıyor , yetmiyor bir de devletin varlıklarını satıyor . bu da yetmiyor borçlandıkça borçlanıyor . sonra da türkiyede şirket sahiplerinin vergiden düşerek alabildiği arabaya çerez parası diyor . mehmet şimşek değil bu bu düzenin para kasası . ayrıca çocuklarının hastalığını miting malzemesi yapması ölünün başında selfie çektirmek gibi birşey . buyrun dava adamına . ismet paşa çocuğunun öldüğünü aylar sonra öğrenebildi . dava adamı öyle değil böyle olur
  • sikiyim siyasetini git kızının yanında dur amk
  • kızına acil şifalar diyorum. bu zor anında yanında olmayıp, hastalığının meydanlarda malzeme yapılmasına izin

veren bir babası olduğu için de üzülmekten başka elimden bir şey gelmiyor.
hesabın var mı? giriş yap