• özel kulüplerde sadece üyelerin girişine izin verildiğini uyaran yazı
    (ukte)
  • dialog içersinde kullanımı:

-abi bi arkadaşa bakıp çıkıcam he abi?
    -members only güzelim.
  • ingilterede kumar oynatilan turk yunan vb. kahvelerinde, iceriye muffettis girmesin diye yazilan yazi.
  • bir marka
  • belli bir ucret karsiliginda uye olunan "club"lara verilen isim.

ornegin ingilitere'de bircok pubda saat 11den sonra icki satisi yasaktir. bu saate kadar cogu hala kendi kriterlerine kadar yeterince icmeyi basaramamis britanya insanlari kendilerini clublara atarlar. ancak publarin kapanis saatlerinde bircok clubun onunde metrelerce kuyruk olusmustur bile. iste "members only club"lar bu noktada devreye girer. bunlar genelde localari ya da oturma gruplari ve mutlaka bir club djleri olan, dogal olarak gelenlerin ve calisanlarin birbirini oldukca(!) iyi tanidigi, genisce bodrum ya da zemin kat daireleridir.

uyelik ucreti yaklasik olarak butun sene her giriste odeyeceginiz ucretin tek seferde odenmesi kadardir. tabi bu uyesi oldugunu mekana gore farklilik gosterir. icki fiyatlari normalin ustunde olmamakla berabar, "masa kapatmak" kavrami pek tabi ki mumkundur. ha ben her aksam ayni yere gitmekten sikilirim derseniz bir de musterisi olabileceginiz rezervasyon sirketleri vardir. (bkz: quintessentially) bunlar istediginiz cogu "members only club"a elinizi kolunuzu sallaya sallaya girmenizi saglarlar.
  • laurent garnier'le taninan fransiz elektronik muziginin uc bir ismi olan avrilin, karanlik parcalardan olusan, bazen de beklenmedik tonlarla sizi yuzeye cikartip nefes almaniza izin veren, sukela bir siteye sahip albumu.

http://www.avril-members-only.com/

(bkz: urban serenade)
    (bkz: be yourself)
    (bkz: room)
    (bkz: can't stand your ex's rock band)
    (bkz: power)
    (bkz: as the music stops)
    (bkz: tv dinner)
    (bkz: eve)
    (bkz: roofless)
    (bkz: quand tu fais ca)
  • misal jenna jameson.
    uzanıp yatıvermiş sere serpe*, entarisi siyrilmis hafiften; kolunu kaldirmis, koltugu gorunuyor; bir eliyle de gogsunu tutmus. icinde kotulugu yok, biliyorum; yok, benim de yok ama...olmaz ki!böyle de yatilmaz ki! dercesine duhul etmiştir 19'' bilgisayarın ekranına. sol açıktan haşmetli bir amca alet edevatı dikip dribbling'e başlar. ekran karşısında kan atışı hızlanır. yüz hafiften kızarır. tek el profesyonelce mouse kullanırken öbür el klavyeyi bırakmak üzeredir ki işte tam bu anda nice yağız delikanlının ekranında çin seddi gibi beliren melanet ötesi yazıdır ''members only''.
  • aynı zamanda the sopranos altıncı sezon birinci bölümünün adı.
  • harika casual ceketler üreten amerikalı bi marka. harbi vintage, harbi seksenler. gerçi kendimden başka giyen de bilen de görmedim.

(bkz: kahretsin)*
  • gucci mane üstadın bugün çıkarttığı mr. davis adlı albümünden kliple geldiği parça.

klibi
hesabın var mı? giriş yap