• reis çok ters zamanda geldin, millet şu an faiz indirimini tartışıyor. severek dinliyoruz bu arada;)
  • abi dur ortalık karışık şu an. :) hoş geldiniz bu arada :)
  • merhaba mahmut, elektronik müzik prodüktörlüğü ile pop müzik aranjörlüğü arasındaki ince çizgiyi geçmene ramak kaldı, lütfen biraz daha underground eserlere yönel. 100 milyon izlenme dürtüsüne engel olmak zordur anlıyorum ama yeteneğinin sabun köpüğü eserlerle heba olmasına yüreğim elvermez. bazı eserler 250bin dinlenme alsın ama elektronik seven insanı mutlu etsin. hep 100 milyon peşinde koşunca işler birbirine benzer ve sıradanlaşıyor. sevgilerimle.
    • gördüğüm şu ana kadar en iyi entry idi bu. ben de aynı şeyi düşünüyorum. sıradan olmak ve kendini değiştirmemenin seni sevenleri üzeceğini düşünüyorum. underground demişsin, sofi tukker hariç bundan sonra duyacağın şeyler tam da underground olacak. ben de aynı fikirdeyim seninle.
  • mahmut bi dur allasen zaten ortalık karışık
  • bu isimle nasıl dj olabildiniz?
    • inanın ekstra bir uğraş sergilemedim. ismim anne tarafının son erkeğinin, dayımın ismi olduğu için benim için çok özel. birçok kere ismimle alakalı değişiklik istendi ama dediğim gibi ben daha dünyaya gelmeden dayımı kaybediyorlar, semih, samet ya da serkan olacaktım fakat dayımın o güzel enerjisinin bu isimle bana geçtiğini düşünüyorum. aslında ben de ismimle dalga geçiyorum çoğu zaman gırgır yapıyorum.
  • do you feel?

417 milyon izlenmiş olan bu eserin hayranıyım. sena şener'in billur gibi sesi ile harika bir yapımdı. devamında gelen 6 days de oldukça iyiydi.

sorum tamamen prosedür nedeniyle. saygılar.
    • çok teşekkürler. sena şener feel'ı okuduğunda 17 yaşındaydı. bence türkiye'nin en özel sesi sena şener'dir. ileriki dönemlerde çok iyi projelerde çalışacağını inanıyorum. böyle bir ses ile işbirliği yapıp bu noktalara gelmesi de benim için önem arz ediyor.
  • öncelikle merhaba, hoşgeldin. 24 ekim konserinin ibb projesi olduğunu görünce çok şaşırmıştım. belediyenin elektronik müzik projelerine yer vermesine nasıl bakıyorsun?
    • yani inanılmaz mutluyum böyle bir soru gelmesine, bunu cevaplamak da müthiş. elektronik müziğin türkiye'de yükselişi ve ibb tarafından desteklenmesi benim için müthiş. umarım ilerleyen zamanda birçok belediyemizle birçok yerde elektronik müziği paylaşmak, anlatmak için bir arada oluruz.
  • neden klipler hep tanıtım videosu gibi?
    • feel'ın ilk klibi doğu ve batıyı aynı parçada buluşturduğumuz için istanbul'da olmasını istedik. sonra gelen yorumlardan sonra mardin, kapadokya gibi detaylar geldi. ülkemi çok seviyorum, milliyetçi bir çocuğum. ülkemi kliplerde gösterdikçe kendime olan saygım artıyor. bundan sonra çok daha farklı konulara, çok farklı stillerde değineceğiz. hatta önümüzdeki ay sofi tukker da türkiye'ye klip çekimine geliyor. benimle yaptığı bir parçanın klibini türkiye'de çekeceğiz. gelmelerinin tek sebebinin bizim çektiğimiz istanbul ve türkiye klipleri olduğunu düşünüyorum.
  • ilk sıralardan yer kapabildim. aşırı merak ettiğim bir şey var. dj deyince benim aklıma partilerden sonra çok aktif seks hayatı yaşayan kişiler geliyor. hele ki popüler dj ise ultra lüks dairesinde her tarafta meme her tarafta kadın her tarafta mükemmel popolar vs cinsinden ortamlar canlanıyor. sorumu maruz görün ama öyle mi?

(bkz: çok fena halde seks döndüğü düşünülen yerler) `:(bkz: #26779018)`

mesela şu videoya bakın. adam direkt bornozla katılmış videoya . çekim biter bitmez sevişmeye devam edecek gibi bir hali var. kameramanı skmese bari

edit: "evet öyleler. ne hayal ediyorsan iki katı " diye cevap geldi. ulan 4 memeli kadınlarla falan mı sevisiyorsunuz? hayal dünyam hindistan trafiğine döndü şu an. ne düşüneceğimi şaşırdım.
  • selam, dj ve prodüktör olarak sahnede genellikle hep yalnızsınız, 24 ekim’de harbiye’de bir orkestrayla beraber olacak olmak nasıl bir duygu?
    • evet çok güzel bir soru. genelde hep yalnız oluyorum, bu sefer 30 kişilik bir orkestrayla olacağız. harbiye çok önemli bir sahne, orada konser izlemenin bile hayalini kurardım çocukken. aslında 5-6 yıldır hazırlandığım bir projeydi, bunu harbiye gibi özel bir sahnede yapmak beni çok heyecanlandırıyor. umarım o gün de kat kat devam eder heyecanım.
hesabın var mı? giriş yap