• şu an konuk olduğu saba tümer'in programında "ben küçükken çok çirkindim, şu an bu halimle bunu söylemek komik ama" gibi bi laf etmiş zat.
    hatta lisede ne kadar çirkin olduğunu kanıtlamak için pantolonla okula gittiğini söyledi, bağlantıyı ben de kuramadım.
    nasıl kafalar bunlar, nası egolar?
    ama bunları yazarken öyle başka laflar etti ki şu cümle baya sönük kaldı, sabacım falan diyo bi de sürekli.
    lise anılarını anlatıyor, üstünden yüzyıl geçmiş gibi sonra öğreniyoruz yaş 22.
    memelerinden yukarı oksijen mi gitmiyor acaba?
  • insanların kromozom yapısında, doğacak çocuğun kız mı erkek mi olacağına karar veren kromozomları belirleyen xy kromozomuna sahip olan baba unsurunu kaybederek yetim kalmış çocuklara eğitim veren darüşafaka kurumunun basketbol takımının maçlarını oynadığı spor salonuna adını veren ayhan şahenk'in, oğlu ferit şahenk'in sahibi olduğu ntv kanalında, 2010 yılı itibari ile her cumartesi saat 21.05 ile 21.55 saatleri arasında program yapan sinema sanatçısı türkan şoray'ın, çıplak gözüktüğü ada filminde beraber rol aldığı rutkay aziz'in kızının eski sevgilisinin yeni sevgilisi olan hanım kızımızdır.

edit: imla
  • metin şentürk'le evlenip hem kocasının hem de kendi soyadını kullansaydı ne gülerdim ama.
  • en sevdiğin türkücü kimdir sorusuna; benim türkü kültürüm yok, daha 22 yaşındayım diye cevaplayan hatun kişi` :aferiiiiin`. sevmiyorsan sevmiyorsundur arkadaş. "daha 22 yaşındayım" nedir yani.
  • paşhan, şahan gibi sert ünsüzü ve kalın ünlüsü bol isimlere pozitif yaklaşmaktadır. şahap, rahşan ve tayshaun'lar tetikte olmalı.
  • 4 büyükleri bünyesinde barındıran oyuncu: göğüs, popo, göz, dudak
  • şişli de dersten çıkmış bitkin bir halde eve donerken kafamı kaldırmamla göz göze geldiğim , 'kimdi şimdi bu hiç de yabancı gelmedi' diye kara kara düşündükten sonra geçenlerde zaplanası bi dizide oynadığını gördükten sonra google' ın , grafikler sekmesi altında arama yaptığımda bi tane bile fotografı bulunmayan, akabinde inatla yılmayıp bir foruma kayıt olup, aktivasyon mailini de onaylattıktan sonra ,tamamdır bu iş derken , fotolarını görmek için forumda en az 30 adet msj yazmak zorunda olduğumu öğrenip 14. msjın sonunda kendime ne yapıyorum lan manyak mıyım dedirten sahiden hoş ,sempatik hatun kişi.
  • omuz omuza adlı garip bir dizide oynayan ve bence alım ve işveleri ile pınar altuğ'u gölgede bırakan çıtır kız. altuğ'un kızkardeşini oynamaktadır..

edit: gençken bu diziyi izleyip, böyle şeyler mi yazmışım ben ya... hayat ne tuhaf.
  • barış akarsu'nun vefatının ardından döktüğü timsah gözyaşları, akarsu'nun annesi tarafından eleştirilmişti.
    aklıma hep böyle kazınan az ünlü.
  • bacaklarını gördünüz ya, güzelleşmiş şimdi di mi? ulan keraneciler...
hesabın var mı? giriş yap