• genelde kadinlar kendilerine satilacak bir mal etiketi yapistirdiklari icin, parayi veren dudugu calacaktir. en azindan benim hikayemde oyle oldu. versus kismen boyle olmasa da, lise mezunu zengin gavat kazandi; ben kaybettim.
  • kadınlar değil de erkeklerin içini döktüğü bir başlık yine.
    lise mezunu olunca meslek sahibi olunmuyor mu?

c- hiçbiri
    azimli, çalışkan ve pozitif olan tercih edilir.
  • lise mezunu erkek meslek sahibi olamıyor mu? sizin açacağınız başlığa da yapacağınız ayrıştırmaya da! meslek sahibi olmak için illa 4 yıl okumak mı lazım?

liseden mezun olup işini gücünü kurmuş, bir zanaat öğrenmiş, ustalaşmış insanlar kağıt parçası olan diplomaları yok diye meslek erbabı, meslek sahibi sayılmıyor mu, doktorluk, öğretmenlik, eczacılık gibi ancak diploma sahibi olarak yapılacak işleri mi meslekten sayıyorsunuz. bak sabah sabah küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi!
  • yakışıklı ve kaslı olanı elbette.
  • seçilmeyenin şanslı olacağı versus. böyle bir kadınla evleneceğime otuzbir çekerim daha iyi.
  • en doğru cevabı güzin abla nın vereceği soru.
  • finansallların analizi sonrası karar verilmesi gerekir. finansman yönünden sıkıntı yaratmayacak ve nakit akışı düzgün olanın seçilmesi gerekir.

zengin olan kişinin enflasyon etkisinden kendini kurtarır ve enflasyon üzerinde gelir sağlarsa o seçilmeli, yoksa o parayı yerken enflasyonda ayrıca yiyecektir ve ilk seçenek daha mantıklı hale gelecektir.

rakamlarla konuşmak lazım tabi; zenginliğin işlevi değil, boyu önemli.
  • lise mezunu zengin erkektir.

hayır bunun sebebi zengin olmasından dolayı değil. bunun sebebi lise eğitimiyle kalmış olmasına rağmen zengin olabilmeyi başarabilmesidir.

baba parasıysa bile, hazıra dağ dayanmaz. o para ile iyi yatırımlar yapmış demek ki. bu devirde zengin olabilen herkese aşırı saygım var. hele ki böyle çalkantılı bir ekonomik dönemde.
  • arada kalan bekar kadın arkadaşlarımın hep lise mezunu zengin erkeği tercih ettiklerine şahsen şahidim.

hakim kız gitti, babası zengin bir tuhafiyeciyle evlendi, daha ne diyeyim ben.
  • meslek sahibi erkeğin zengin mi fakir mi olduğu belirtilmemiş. zengin olsa haksız rekabet olacak gerçi, ama ona göre erkeğe karar vereceğiz.

evet erkeğimize karar vereceğiz. ne var beğenemediniz mi? her erkek illâ kadınlar için midir? bu devirde para kolay mı kazanılıyor? herkes zengin erkeğin peşinde ekşici piçler!
hesabın var mı? giriş yap