• hayatini uykunun sekillendirdigi, calar saatlerin kendisi icin bir anlam ifade etmedigi kisi. uykuya verdigi onem, vizelerine verdigi ondemden once geliyor. ne de olsa nam-i diger kuyku; iyi uykular...
  • karsılıklı dogumgunulerımızı kutlastıgımız kısıdır, "aa sen de mı, ben de" dıyaloglarının kısısıdır. bana su veren, yemek vermeyen, sacını ordurmeyen sevımlı dev adamdır.
  • metalwarrior; sakin gulumsemesinin disinda tam bir beyefendidir; masa tensi turnuvasinda yeteneklerini sonuna kadar sergilemeyerek rakibini ezmemistir. turnuvada yukseldigi derecelere henuz yolculugu devam ederken, kimlerin sayesinde oraya geldigini unutmamis; her daim beni sizler varettiniz diye minnettarligini ve vefaliligini gostermistir.
  • kahvesini seve seve arkadaslariyla paylasabilen, saf kisilik.
  • fakultede sakin, yuzunde bir gulumseme ile saga sola sallanarak aheste ve hic derdi yokmuscasina pervasiz takilip surekli kosusturmama anlam veremeyen, elde olmayan sebeplerle bana yuksekten bakan kisi.
  • bundan tam 9 sene önce aptal bir kız* yüzünden küsüp konuşmadığım çocukluk arkadaşımın o dönem mırc'ta kullandığı rumuz.
  • karda yürümeyi, kar topu oynamayı, kar seyretmeyi seven,kardan huzur bulan ve çok mutlu olan kişidir.
  • kuzey diyarlarını görüp bize ayrıntılı şekilde rapor verecek olan yazar.
  • place vendome görmüş kişi.

(bkz: bedlam in belgium)
  • bir maiden albümünün 40 yıllık hatırı vardır diyerek selam ettiğim maidenhead.
hesabın var mı? giriş yap