• savunma (!) gel savunmaya :

" benim elim mağdurun vücuduna temas etmiştir. ancak bu mağdurun elbisesini düzeltmem sebebiyleydi. ben mağdurun elbisesini taytın içine sokmaya çalıştım"

şu savunma( !) dan bile kabak gibi ortada ne halt yediği herifin.
  • cihat t'nin tam adının paylaşılması gereken orospu çocukluğu.

bilen veya tespit eden varsa yazsın şuraya.
    bu yavşakların en başta ifşaa edilmesi lazım...
  • birkaç gün sonra "istanbul 12. sulh ceza hakimliği'nin metro turizm aş'nin talebi üzerine verdiği 14.03.2018 tarih ve 2018/1125 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." yazısı çıkıcak bu başlıkta.

(bkz: at fava bekle)
  • aklım almıyor, vicdanım kabul etmiyor, midem bulanıyor. nasıl 10 yaşında bir çocuktan tahrik olup, nasıl ona bu korkuyu yaşatabiliyorlar ?

ifadesinde de ağabeyi olarak yanağından öptüm, ben de kız çocuğu babasıyım, üzerini örttüm, kıyafetini taytının içine sokmaya çalıştım demiş. bundan ala itiraf da olmaz. eğer bu adam yıllarca ceza almaz ve birkaç ay içinde salınırsa, yazıklar olsun.
  • bakın, bu ifadeleri ve olay anında an be an yaşanan detayların bu kadar açıkça yayınlanması bu olayın çirkinliğini göstermiyor. aksine buna eğilimli sapık ruhlu kişiliklere tatmin malzemesi oluyor.

basına bu taciz haberleri konusunda ciddi anlamda bir düzenleme gelmeli.
    gayet tabii bu haberler yapılmalı,insanlar bilinçlendirilmeli, olayın çirkinliğinin altını çizmeli ama o an yaşanan tensel tacizi bu kadar fantazi anlatır gibi yayınlamak doğru değil.

basın dili kendine gelmeli. bu yanlış üslup ve haber dili, kaş yapayım derken göz çıkartıyor. şu an sayelerinde tüm potansiyel pedofililere yol yöntem öğretip, ibret vermek yerine daha teşvik ettiniz ya bravo.
  • küfür etmek yetmiyor artık!!!
    acı tarafı şu bu şerefsiz köpeği öldürsen sana -bu şerefsize verdiklerinden- daha agir bir ceza verecekleri..
  • 2 milyon sterlin bozdurularak üstesinden gelinebilecek hadisedir.
  • anadolu’nun çeşitli yerlerine seyahat ediyorum bazen. kimilerinde havalanı yok ya da ilçeye uzak her neyse metro hariç başka firmaya binin onlar da aynı. aynı hizmet kalitesi (!) şikayet edeceksiniz muhatap yok. taciz bazında değil de hizmet bazında konuşuyorum. metro, bim gibi a101 gibi tekeli eline almış o yüzden bu tür olaylarda en çok bu firma sivriliyor.

15 temmuz sonrası hükümeti ağır yağlamıştı metro turizm. arkaları sağlam belli ki bunca yıl hiçbir değişiklik olmadan devam ettiklerine göre
  • cezalarınız caydırıcı olmazsa, her gün tvlere çocuklar ve kadınlar hakkında iğrenç düşüncelerini paylaşan psikopatları çıkartmaya devam edersiniz sonuç bu.
  • kahretsin!!!
    öğretmen, okul görevlisi, okul müdürü, servis şoförü, otobüs muavini, bakkal, komşu, amca, baba, abi lanet olsun, hangi birinden koruyacağız çocuklarımızı hangi birinden...
hesabın var mı? giriş yap