• amerikali sihirbaz. tru tv'de the carbonaro effect adinda eglenceli bir sovu var.

(bkz: the carbonaro effect)
  • discovery channel'da! şov yapan sihirbaz.

genellikle muziplikler yapıyor ve insanları çok rahat şaşırtıyor. eğlenceli ve düşündürücü şovlara imza atıyor.

türkçe konuşmalı içeriklere ulaşmak için kanalın sitesini ziyaret edin.
  • çok sempatik bir adam. discovery'de çok eğlenceli bir programı var.
  • 1975 abd doğumlu, italyan asıllı, beyaz süt oğlan bir sihirbaz ve aktördür. tlc türkiye kanalında carbonaro etkisi isimli programı yayınlanmaktadır.
    web
    insta
    tivit
    tlc
  • gerçekten çok sempatik olup çok eğlenceli program yapan sihirbaz kişiliktir.

özellikle benzincide iken, görevlinin yanında arabasının bagajına girip bagaj kapağını kapatıp da 10 saniye sonra hiçbir şey olmamış gibi dükkandan çıkıp cümlesine devam ettiği sahne harikadır.
  • mükemmel bir insan
    tavırları sihirleri programı acayip eğlenceli..baya hayranıyım
    ayrıca nasıl 34 yaşında o.. bildiğin 24 falan..
  • cok cool bir tip, begenerek izliyoruz.
  • sihirlemi yaşından daha küçük görünüyor merak etmiyor değilim.
    nasıl 41 olur lan!
    41 kere tü tü tüü
  • inanılmaz sempatik, yetenekli kardeşimiz. double vision ve bumerang konulu şakalarını izlerken kahkahalar atmıştım. ilüzyona farklı bir tat katıp, şaka ile karışık sunması çok ilgi çekiyor. birkaç sene önce hakkında “carbonaro her şey hakkında bizi kandırıyor, ama bir erkekle evli olduğu konusu hariç” diye bir haber okumuştum meğer doğruymuş. içimden de ulen ne hatunlar gelip gitmiştir hayatından diyordum.
  • ben büyük hayranıyım. yaptığı şovda insanlara olan doğaüstü olayın adını (bkz: carbonaro efect) olarak tanıtıyordu. müthiş bir fikir değil mi ama. ve gerçekten de michael carbonaro insanları etkilemeyi biliyor.
hesabın var mı? giriş yap