• yakindan daha da yakin olmak isteyeceginiz kadar seksi. *
    o ya$ta o enerjisiyle bir seks sembolu. seksapelin gercek anlamini bilen kadinlara "ke$ke bana da bir $arki yazsaydi, angie bacimdan neyim eksik" $arkisini kolayca soyletebilecek bir erkek. missing you'su yeter. ringtone'um she's a rainbow 'u yeter. kendisinin ve keith'in * uyu$turucu kullanmalarini imali bir $ekilde itiraf ettikleri mother's little helper yeter. $eytanin agzindan soyledigi sympathy for the devil'in sozleri yeter. yeter de yeter. rs bu adam bitmedikce devam eder.
  • albüm kapağını tasarlaması için andy warhol'a gönderdiği mektup için bkz: http://bookofjoe.typepad.com/…ef0120a65efcea970b-pi
  • 2010 dünya kupası'nı çok yakından takip ediyor... dün gana - abd 2.tur maçını bill clinton ile izledi, bugün taraftarlarla birlikte almanya - ingiltere maçında...
  • götünün kılları ağaralı yarım asır geçmesine rağmen halen sikimsonik yaşam tarzına devam eden cenabet puşt, geçmişte grup üyelerinin karılarına sarkmayı görev edindiğini ilan etmesi bir yana, bunu reddedeni de gruptan atmakla tehdit ettiğini açıklamış bir götveren.

lan rooney olan takım üç fark yer mi amca naaptın lan sen ?!!!
  • zamanında iyi kafayı bulduk muhtelif maddelerle demiş kendisi ingiliz basınına. bilmediğimiz şey sanki! dünya kupasında da önce abd'yi, sonra ingiltere'yi, en son olarak da brezilya'yı destekleyerek kupadan teker teker elemiştir. ağzında şimdi arjantin var. güle güle messi :(
  • ahtopot paul'ün anti tezi.
  • 2010 dünya kupası'nda en az ömer üründül kadar maç izlemiş kişidir.
  • abd, ingiltere ve brezilya'dan sonra stadta desteklediği gözüken arjantin de kupaya veda etmiştir. yarı finalde hangi takımları destekleyecek heyecanla bekliyoruz..
  • bu uğursuzluk efsanesi ile gidip hollandayı destekliyorum derse, işi gücü bırakıp ilk uçakla johannesburg'e gidip kovalıycam kendisini. rahat bırak kupayı sayın jagger.
  • dunya kupasi basladigindan beri twitter trending topicde ilk 10da olan adam. kupa bitmis hala dakikada ortalama 30 tweet giriliyor adina. ben de mal mal bakiyor bu anlamsiz populariteyi anlamaya calisiyorum. google translator da yardimima yetisemiyor her zaman, anlasilan herkes kendince ''bu mick jagger ne cenabet adammis'' demeye calisiyo onbinlerce, yuzbinlerce kez.
hesabın var mı? giriş yap