• hem maaşın yüksek olsun, hem her türlü hizmetten ücretsiz veya sınırsız faydalan. dokunulmaz ol, dünyaları ye. bürokratik pasaportun olsun. trafikte, sağlıkta, eğitimde, atamada önceliğin olsun. e haliyle insan implantlı tertemiz dişleriyle kendilerine oy veren salaklara kahkahalarla gülmek ister
  • kul hakkı yemenin dişlere sandığımızdan da daha fazla zarar verdiğini ortaya koyan düzenlemedir.
  • (bkz: milletvekillerinin 8 implant hakkinin olmasi)

öncelikle kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/…dar-biner-lira-40708659

hürriyetteki habere göre 696 sayılı kanun hükmünde kararname ile sayın milletvekillerimizin implant hakkı 8'den 12'ye çıkarılmış bununla da yetinilmemiş implant malzemelerinin bedeli de 600 liradan 1000 liraya çıkarılmış. üstelik bu haktan aile fertleri de yararlanabilecekmiş. bu da yetmemiş olacak ki sayısı 13 bin 500'ü geçen eski ve mevcut milletvekillerimizin gözlük, gözlük camı ve işitme cihazı gibi harcamaları da meclis bütçesinden ödenecekmiş

vatandaşın ağzında diş kalmamış nasıl oluyor da hiç vicdan azabı çekmiyorsunuz anlamak güç.

sayın meclisimizden bir türlü geçememiş önergeleri hatırlamak için: youtube
  • ben diş ağrısıyla iki gün cebelleştikten sonra tedavi için 1 500 tl istediler, tamam deyip istenen parayı denkleştirmeye çalışıyorum ve durmadan "acaba yanlış mı yaptım, çok para" deyip duruyorum kendi kendime. benim milletvekilime her şey hak ama.

aslında bize kısaca anlatılmak istenen ve bizim anlamakta zorlandığımız şey çok basit anlatımla; milletvekilleri bizim için yok, biz onlar için varız. onlar her şeyin iyisine layık.

bir kaç implanttan bir şey olmaz. canımız var bir tek onu ne zaman alcaksınız müslüman memleketin vatansever milletvekilleri. siz yaşayın yeter, halk denen kitlenin amk.

edit: imla yanlışları düzeltilmeye çalışıldı.
  • açıkçası kendi götüme don alma limitlerimi de arttılmasını talep ettigim kararname. aile fertlerimin de yararlanmasını istiyorum.
  • ağzı bozuk bir topluluk olduğu için bu hakkın verilmesinde yapılan gecikmeden ötürü üzerimize düşenin acilen yerine getirilmesi gereken uygulama. yarın vergiler artırılsın ve milletvekillerine zam olarak ödeyelim borcumuzu.
  • millet adına vekil olmalarına rağmen ki asıl olan millet olmasına rağmen ve milli irade diye güya yeri göğü inletirlerken bu grup, hesap verilebilirlik olmadığı için vekil kısmını hiç üzerlerine almazlar. onun içinde böyle peşin satan tüccar gibi keyif yaparlar.

milletin hakkının sadece kendilerinin kullanmasından hiç rahatsız olmazlar ki daha fazlasını her daim isterler ve gerçekleştirirler.
  • gönüllere kola serpmiştir
  • az bile. adamlar koskoca vekil, 20.000 tl'cik ile geçinmeye çalışıyor. az düşünceli olun lütfen.
hesabın var mı? giriş yap