• yeter bıktırdı youtube reklamları. ekşi sözlükte reklam nasıl oluyor? diye merak eden varsa şu entry kadar olanı salt reklam.
  • sunucuyla bağlantınız koptu sultanım
  • oyunun sohbet kısmında rusların, türklere instagramınızı vermeyin uyarıları havada uçuşuyor.
  • (bkz: game of sultans) olarak da bilinen, android ve ios platformlarında oynanabilen bir ‘osmanlı sultanlığı’ simülasyonu oyunu. para, hasat ve yeniçeri toplayıp dünyanın dört bir yanına akınlar düzenliyorsunuz, farklı vezirlerinizin farklı özelliklerini geliştirerek devletinizi güçlendiriyorsunuz, tedbili kıyafet gezip cariye buluyor ve hareme katıyorsunuz, şehzade büyütüp evlendiriyorsunuz ve bunun gibi keyifli detaylarla dolu güzel bir oyun olmuş. tabi ki uygulama içi satın almalar mevcut, çok kaptırmamak gerek.
  • gayet güzel çizimli oyun. bir haftadır epey sardım. normalde mobil oyunlara pek sarmam ama bu epey sardırdı.başarılı bir çalışma olmuş.
  • hikayesi, karakterlerin şekli şemali ve mekanları baya baya muhteşem yüzyıl'dan arak olan oyun.

tims ile bir ilgisi var mı diye baktım ama bir bilgi yok.
  • benzeri çizimleri olan fakat eski çin'de geçen japonca bir benzeri olan oyun. galiba her pazara hitap eden değişik versiyonlar çıkartıyorlar.
  • oyunda 3 seviye oyuncu var diyebilirim. oyuna çok sarmayan en zayıf oyuncular. günde bir kaç defa oyuna giren, etkinlik saatlerini takip eden, yeniçeri ve altın toplama etkinliklerinin zamanı gelene kadar altın ve yeniçeri harcamayı minimumda tutup zamanı gelince bonus kasan orta düzey oyuncular. ve parayı basıp v.i.p üyelik satın alan elit oyuncular.

bu oyuncu grupları arasında ki güç seviyeleri arasında inanılmaz bir uçurum bulunmaktadır. ben para harcamadan yavaş yavaş emin adımlarla zirveye tırmanırım diye hayal kurmayın. sen söz gelimi 100. seviyeye çıktın, yöneticiler tutar 150. seviyeye bir paha biçer senin binbir sabır ve zaman harcayarak ulaştığın seviyeye babasının kredi kartı ile 2 dakikada ulaşır.
  • cariyeler çok alımlı. keşke oyun değil de gerçek olsa diye insan istemiyor değil.*
hesabın var mı? giriş yap