• niye bu kadar agresif ve sinirli olduğunu anlayamadığım kişi. ömer madra'nın yumuşak ve sakin yaklaşımının yanında sanki ergen bir çocuk programa konuk edilmiş misali sürekli bir tersleme halinde.
  • radyo programı süresince her konuda ironi yapmaya çalışan ama beceremeyen bıktırmış radyocu.
  • kadınların sırayla mobbing ve duygusal şiddetle suçlayarak ifşa ettiği şahıs. buyrunuz:

twitter

twitter

twitter

twitter
  • açık gazete'de suriye muhalefetine toz kondurmayan, bariz bir şekilde esad karşıtı güruhu alenen destekleyen "radyocu". bugün sabah programında esad'ın erdoğan hakkında söyledikleri üzerine adeta erdoğan'ın avukatlığını yaptı..
    "yeşillik, iklim değişikliği, küresel ısınma" konularıyla yetinse iyi olacak.
  • friday for future hareketinden dair tabir-i caizse "yüreğim ağzımda" bir şekilde istismar haberi geleceğinden emindim. sermaye bugün o kadar vahşi ve o kadar acımasız ki bu ifşaların ilk fakat son olmadığından, hatta sadece türkiye'de de olmadığından eminim. murat can tonbil onu ifşa eden ilk genç kadın tarafından ikinci kez ifşa edildi. genç kadın 16 yaşındayken uygunsuz mesajlar atıyormuş. fff bir sermaye kurtarma hareketidir. henüz yetişkin olmamış genç insanların politik hiçbir birikimleri olmadan "aktivist yapılması" istismarın ilk ayağıydı. sermayeyi kurtarma projesi olan sürdürülebilir kalkınma ve onun ilkeleri bu çocuklara bir yokoluş distopyası olarak dayatıldı ve sermaye kılını dahi kıpırdatmadan onu savunan onlarca çocuk ortaya çıktı. murat can tonbil de bu etik yoksunu politik ortamın tornasından geçmiş, profesyonel aktivistliği meslek edinmiş bir tatlı su yeşilcisi ve bir istismarcı.
  • evet kendini çok iyi geliştirdi ama konuların bağlamını dağıtan ve kavrayışı pek de olmayan sorular sormaya devam eden radyocu.
  • açık radyo tarafından nihayet şutlanmıştır.
  • kadınlara ve çocuklara mobbing ve psikolojik şiddet uygulamış kişi. yukarıda link koyulmuş, tekrar paylaşmama gerek olduğunu sanmıyorum.
  • merkezi olmayan bir iklim toplulugunum turkiye versiyonunda merkeziyet getirmis, 2019 yılında iklim aktivisti yetişkinleri kendi bireysel protestolarını yapmasını engellemiştir. uzun uzun yazmaya gelmiştim ama ne kadar rezil bir insan olduğu hakkındaki taciz ve mobbing haberleriyle ifşa olmuş. böyle hadsiz adama bu az bile ama neyse. hakkını bulmuş. sevindim.
  • üzücü.. kime güvenilecek gerçekten büyük bir problem artık
hesabın var mı? giriş yap