• özlenen adamdır. reisi uzun zamandır göremiyoruz, duyamıyoruz. o eski günlerine dönse keşke. eski günlerinden kastım tam olarak budur. efsane bir sanatçımızdır.
  • '' bu akşam ölürüm, beni kimse tutamaz; sen beni tutamazsın, yıldızlar tutamaz...''

artık tutulacak bir tarafı kalmamış kişi. yazık.
  • gün gelip devran döndüğünde ben öyle demek istememiştim diyerek kıvıracak olan kişi
  • yeni akit'ten hüseyin kulaoğlu'na mülakat vermiş ve rte için şunları söylemiş:

"bana göre 2. abdulhamit’ten sonra gelmiş en yetenekli insanlardan birisidir. bugüne kadar medeniyetimizin başına gelmiş en nadir insanlardan birisidir. dünyada müslümanlardan sanatçı, sporcu, siyasetçi, doktor, mühendis olamayacağı konuşuluyordu ama erdoğan bu algıyı yıktı. tam tersine dünyadaki bütün müslümanlara umut verdi. bu adamdan korkan insanları anlayamıyorum."

ülke özgecan'ı konuşurken bu arada kaynamasın, tarihe not düşülsün.
  • sonuçta basit bir insan. bahşiş için yağ çekmiş.
  • eski entryleri okursanız durduğu tarafın neresi olduğunu görürsünüz. okan bayülgen, şafak sezer gibilerle aynı kefeye koymayın. sonradan dönmüş değil. para, mevki, şan, şöhret için yukarıda alıntılanmış cümleleri kurduğunu pek sanmıyorum. her halükarda benden uzak olsun.
  • akp yandaşlığına rağmen, olsun, doğruyu bulur, akıllı adamdır, duygusal adamdır, bir gün gerçekleri görür demiştim de adam iyice cozutmuş ya la!

"bu arada inancımla ilgili yaptığım açıklamalarımdan dolayı olsa gerek chp’li belediyeler tarafından, yaklaşık 10 yıldır yasaklıyım." demiş

kaynak: http://t24.com.tr/…-dirilirse-dunya-kurtulur,287366

aynen aynen muratcım, inancınla ilgili açıklamalardan dolayı yasaklısın. müslümanım dedin ya ooo tüm chp'li belediyeler savaş açar sana.

lan chp'li belediye senin inancınla niye ilgilensin? senin akp yandaşlığın, senin zalimseverliğin yüzünden adamlar yasaklamıştır seni. biraz mantığını kullan be muradım, zamanında çok dinledim seni, iyi adamsın, hoş adamsın, biraz beynini kullan güzel abim, biraz gerçekleri görmeye başla güzel abim.
hesabın var mı? giriş yap