• acı, dram, öfke, saçmalık, vatan, şehit, hain, kan... "mezar taşı" ile son bulan bir hayat.

şehadeti boş ver vatan haini diye mezarlık bile vermemişler.
    yazık ulan kocaman bir yazık.
    artık inancım o kadar ki kesinlikle inanamıyorum bu ülkenin başından felaketlerin gideceğine. bu ülke asla sakin olamayacak, asla rahat rahat uyunmayacak, asla ve asla da özgür olamayacağız.
    iktidar veya karşıtlarının sebep olduğu olaylar neticesinde ölen, şehit olan, haksızlığa uğrayan insanların ahı sel olmuş akıyor altımızdan.
    pkk'sı, fetö'sü, ışid'i koltuğu, sevdalısı, hepsi kan emiyor bu ülkeden.
    banane ulan sizin cemaatinizden, kpss sorularınızdan, dershanelerinizden, darbelerinizden?
    benim bir ciğerim var ve ben o ciğeri sizin bu aşağılık sürtüşmelerinizden dolayı kaybediyorsam, lanet olsun sizin o kana doymayan topraklarınıza.
    lanet olsun hırslarınıza.
    lanet olsun bitmek bilmeyen güce tapmalarınıza.
  • ışidçi pisliklerin boğazını keserek katlettiği harp okulu öğrencisidir.
    ablası 75 gündür feryat ediyor ama duyan yok!
    unutmayacağız, unutturmayacağız!
  • islamcı (müslüman değil islamcı) şerefsizler tarafından katledilmiş türk askeridir.
    tarih bir türk askerini şehit edenlere hiçbir şey yapılmadığını akp döneminde gördü.
    soyunuz kurusun!
  • gündeme dahi düşmeyen rahmetli harp okulu öğrencisi.
  • şu haberi okurken tüylerimi diken diken eden olayların kurbanı.

otopsi sonuçları iç üperten cinsten

http://biliyomuydun.com/koprude-linc-edilen-harp/
  • şehit pırıl pırıl genç asker. o şimdi melek
  • `boğaziçi köprüsünde boğazı kesilerek öldürülen asker`olduğu kesinşileşmiştir.

o gün burada, dezenformasyon yapan haysiyetsiz orospu çocukları ;8 tane canlı bomba var diye kandırılan 21 yaşındaki bir öğrencinin boğazını keserek öldürmenin cezasını yaşarken çekmelisiniz. öyle bir boyuta geldi ki, sizinle aynı ortamda yaşamak, tüm dinlerde, hikayelerde bahsedilen kötülük timsali karakterler sevimli birer kedi yavrusu haline geldi.

benim hayatımın iblisi onursuz, kötü insan evlatları. umarım cenazeleriniz ailenize değil bana teslim edilir

http://www.ihtargazetesi.com/m/?id=1436
  • serkan inci denilen ergen mastübasyoncusu, mahalle formatçısı, yakın akraba hekırı şimdi kalksın savunsun ışidcileri. "her sakallıya ışidci demeyelim" diyen buranın maaşlı kurnazlarını da unutmadık, küfürle ve nefretle yad ediyoruz.

peki ya biz? -en azından- konu hakkında tek satır yazmayan ben? eşşeğiz, dilsiz şeytanız.. evet belki kantinci başkumandanınız gibi "kandırıldık" diyebilirdik, ama demiyoruz. dilsiz şeytanız. köprüdeki kafa kesecek o potansiyeli gördüğümüz, sizin kahpe yalanlarınızı, kolpalığınızı bir çok kere şahit olduğumuz halde "yapmamışlardır yaa" diye cerahat akan dilinize rağmen optimist düşündük, belki kazara olmuştur, belki asker gerçekten mermi yakmıştır, böyle bir infazı hak edip etmemesini olay küllendikten sonra konuşuruz dedik. yoo hayır kandırılmadık, belki böyle bir hayvanlığı "kendi askerine yapmaz" deyip türk insanına konduramadık, belki de basiretimiz bağlandı yazmadık. resmen taca çıktık.

nazım hikmet'in kuvayi milliye destanı'nda kartallı kazım'ı anlattığı bab'da namuslu insanla taş yürekli insan muhasebesini yapan bir kuple var. hem de tercüman mansur gibi, ingilize jurnal veren ajan üstünden yapar bu muhasebeyi. yani günahsız bir öğrencinin kafasını kesip yapmaz. kartallı kazım üstünden kendi payınıza anafikir çıkaracak sığlığa girmeyin.

"namussuzun biriydi mansur,
    muhakkak.
    düşmana satılmıştı,
    orası öyle.
    kaç kişinin başını yedi,
    malûm.
    ama ne de olsa
    mehtapta herif beygirin üzerinde uyumuş geliyordu.
    demek istediğim,
    böyle günlerde bile, böyle bir adamı bile bu çeşit öldürüp
    ortalık duruldukta, yıllarca sonra mehtaba baktığın vakit
    üzüntü çekmemek için,
    ya insanlarda yürek dediğin taştan olacak,
    yahut da dehşetli namuslu olacak yüreğin"

sizin de kalbiniz bu ay parçası gibi çocuğu öldüren ellerin kalbi kadar taştan. "ne malum" derseniz yine kartallı kazım'dan verelim cevabı

"ve kavga bittiği zaman
    ne çiftlik sahibi oldu, ne apartıman.
    kavgadan önce kartal'da bahçıvandı,
    kavgadan sonra kartal'da bahçıvan..."

bu katli örtbas etmek adına hepinizin eli de, cebi de kanlı. sgk'lı vicdanınızı s2yim.
  • (bkz: #63308672)
hesabın var mı? giriş yap