• adminin ağzından (home_in_despair denen admini yanımda oturuyor, zorla aldı klavyeyi, kurtaramıyorum):

"türkiye'de az bulunan bir ortamı yaratmaya çalışan , gitar çalıyorum diyip sadece çöl gitaristliği yapan adamdan tutun gerçekten gitarist olan adama kadar bir çok insanı bir arada toplamaya çalışan geyik olmamaya özen gösterip geyik de içeren bir site ..."

not: klavyeyi kurtardım, monitörü kaptı. ne pis adamlar varmış bu sitede yahu, aha küllüğümü de aldı
  • her turlu gitar bilgleri,muzik,ekipmanlar hakkinda yorumlarin bulunabilecegi turk forum sayfasi.icerinde bircok anket de icerir.
  • (bkz: safa yeprem)
  • bu aralar doğaçlama solo yarışması düzenleyen internetteki evim.
  • tünel'de galip dede caddesinde ikinci el satışı üzerine "uzmanlaşmış" o dükkana konsinye olarak bıraktığım ve 2 senede satılamayan hard caseyi, mygitar.com üzerinden verdiğim ilan sayesinde 7-8 saat içinde sattım, komisyonsuz...
  • ölü forum, hareketsizlik konusunda turkrock.com ile yarışmaktadır son zamanlarda.
  • $u aralar bakım onarım çalı$maları süren ve tahmini olarak sabah 7-8 gibi açılması planlanan, forumdaki kalitesi gün geçtikçe saçma sapan adamlar yüzünden dü$en ilk göz ağrım.
  • forumunda bir şey aramaya kalktığımda arama yapmadı. bir daha tıkladım yine yapmadı. sonra baktım üstte ufak tefek bir şey yazıyor: "rastgele soruyu yanıtlamadınız" diye. sonra aşağıya baktığımda şöyle abuk bir soruyla karşılaştım: "klasik gitardaki tel sayısının, "ğ" nin alfabemizdeki sıra numarası ile toplamı nedir?" evet.

lan manyaklar, üye girişi yapmadık diye nedir bu zulüm? 3+3=? falan yapsanıza şu soruyu akşam akşam alfabe saydırttınız adama.
hesabın var mı? giriş yap