şükela:  tümü | bugün
  • adam jordan'ı ilk beşe almamış aq. ibrahim kutluay'ı yazmayı unutmuşsun kardeş.
  • şimdi bu listeye mj'i almayarak güya nasıl bi marjinal hissedenler var ki onları tüm zamanların en mal beşi listemde center mevkide oynatıyorum. merkezi mal amk.
  • michael jordan'ı listeye dahil etmeyen badmington tutkunlarını görmemize yarayan beşlidir.

mal mısınız olm?
  • söz konusu olan pislik yapmak ve götünden kan akana kadar savaşmaksa ilk beş şöyle olurdu.
    john starks
    joe dumars
    metta world-peace
    dennis rodman
    rasheed wallace

zorunlu edit: bazı arkadaşlar rasheed 'in bu pozisyon için kısa kaldığını ve size problemi yaşayacağını yazmışlar. haklılar da. gerçi rasheed bu pozisyonda defalarca oynamıştı. ben de kadroyu bozmak istemedim o yüzden rodman'ı 5 yapmayı teklif ettim kendilerine.

edit2: joe dumars kesinlikle pislik bi adam değildi. onu da biraz kan akıtma mevzusundan koydum. bi arkadaş spreewell dedi. sanki daha uygun oldu.
  • magic johnson
    michael jordan
    lebron james
    tim duncan
    shaq o'neal
  • aranızda majestelerini ilk beşe almayanlar var onları dışarı alalım lütfen.
  • 4'ü tartışılır ama "bak basketboldan ne kadar iyi anlıyorum" ayağına mj'i listeye koymayan özenti ergenleri itina ile eksilediğim liste.
  • scotty pippen'ı ilk 5'e almayanlar var hak vermesem de anlayıp saygı duyabilirim. ama jordan'ı ilk 5'e almayan basket izlemeyi bıraksın curling'de şansını denesin amk.
  • per* istatistikleri dikkate alındığında;

c : shaq
    pf: tim duncan
    sf: lebron
    sg: mj
    pg: magic

olarak kurulabilir.