• bunlardan biri de benim. yarım porsiyon yememize laf çarpıtan arkadaşlara söylüyorum;

-evet yarım porsiyon yiyorum çünkü fazlasını yersem olduğu gibi çıkarıyorum. söylediğiniz kadar kolay değil.
    -hassas bir mideye sahibim stres yada en ufak bir üzüntü mideme vurduğu için normalden daha az yediğim zamanlar oluyor bu yüzden aldığım kiloları tekrar veriyorum
    -alkol iki kadehten fazla alırsam anında mideme dokunuyor ve ertesi gün yataktan kalkamayacak şekilde kötü oluyorum.

tavsiyeler;
    -öğün kaçırmadan aynı saatte yemek yediğinizde ve aynı zamanda spor yapıyorsanız( yada aktif bir yaşantınız var ise) yavaş yavaş kilo alabilirsiniz. ama spor yapmazsanız aldığınız kilolar dengesiz dağılır.
  • tam sopalık insan ama olmak istediğim insan
  • hep olmak istediğimiz asla olamadığımız tip.
    şişmanız şişman kalacağız.
  • arkadaşlar o yemekleri o kadar yavaş yerseniz, az ve sık sık yerseniz, üstüne bir de hareketli bir yaşamınız varsa nasıl alacaksınız ki zaten?
  • özür dilerim, benim
  • bok yesin, bi de onu denesin, biz gayet kilo alabilen insanlarız çünkü, hıh yani
  • baton salamla dövülesi insalardır.
  • o benim!
  • tamam sizsiniz.
  • az yiyerek çok yediklerini sanma kaynaklı durumdur. bir de yemeğe oturduğunuzda yüzde 99 bu kişi yemeğini sizden sonra bitirecek ve daha yarısına geldiğinde doyduğunu ve zorla yediğini söyleyecektir. az yemek+yavaş yemek sonucu da kilo almazsınız tabi.
hesabın var mı? giriş yap