• çok lezzetli ve gerçekten de soğuk içecek piyasasının amına koyabilecek potansiyele sahipken, nescafe'nin malca fiyat politikası yüzünden satışları çıkışından bu zamana 7 yılı aşkın süredir yerlerde sürünen soğuk kahve.
  • az önce 2 tane arka arkaya içtim bundan. şuanda ciddi ciddi başım dönüyor. uykum gelmesin sabahlarım diye içtim, uyku yok ama kafa gitti. değişik bi kafa yaşıyorum, neyin kafası anlamadım.*

iki tane içilmemesi gereken 54mg/100ml kafeinli içecek.
  • üç çeşidini de toplam yedi buçuk milyon gibi bir para bayılıp alıp, alt tarafı aromalı kahve ve süttozundan mamül bir içeceğin kendini nasıl bu fiyata konumladığını da net olarak anlayamadığım içecek. tadı bildiğin soğuk kahve gibi, azıyla herhangi bir kuşu tutabilmişliği de yok.
    ama beni en çok sinir eden, reklamda kullandıkları "keyifli bir kaçamak" sloganı. ayıptır, terbiyesizliktir artık bu baygınlık vermiş sloganı piyasaya yeni giren ürüne yapıştırmak. ne kaçamağı, kim kime kaçıyor?
  • gerek ve yeter popülariteye ulaşamamış olmasını komik reklam sloganına bağladığım içecektir. hala gülüyorum yahu, keyifli bir kaçamak diyor adam... kimin kime kaçtığını bıraktım da, keyifsiz bi kaçamak nasıl olabilir mesela? beynini sevdiğimin kreatifi kaçamak denen şeyi ne olarak biliyor ki bir de keyifli diye vurguladı bunu? keyif almayacaksam ne diye kaçamak yapıyorum arkadaşım? slogana libidal çağrışım katıyorum diye neden maymun ediyorsunuz kendinizi?
  • türkiye'de satılan tüm çeşitlerini denemiş biri olarak söyleyebilirim ki; aşağıda resmini gördüğünüz açık kahverengi, latte original dünya üzerinde var olan en lezzetli içeceklerden biri. içtikçe içesi geliyo la insanın.

http://i.imgur.com/i5y2d.jpg
  • kafaya diktiğim en pahalı içecek. bu kadar kıvamsız bir şeyin 3 liraya satılması çok ilginç. 15 saniyede bitti, içime oturdu. kahve tadı gitmesin diye üzerine soğuk su da içemedim.
  • fiyatı biraz düşürse ne ice tea kalır piyasada ne de limonata
  • reklamında kimi raikonenin o eldivenle nasıl kutuyu açtığı hala belli olmayan nescafe şeysi
  • kesinlikle normalin üstünde kaferin oranına sahip, direkt uyku açıcı. yasaklanmasından korkuyorum..
  • fiyatını* her gördükçe küfür ettiğim içecek. tadı güzel sayılır, hem tatlı bir şey içeyim hem de kafein alayım dersen güzel bir alternatif* ama o fiyata yoo dostum yoo.

heralde mantık starbucks'tan alsan 10 tl vereceksin al bizden 3-5 lira ver olayı. ama yemem ben şahsen (bir kaç kere almıştım ama o zaman daha ucuzdu sanki ya da ben daha zengindim para mühim değil diyerek geziyodum belki de).
hesabın var mı? giriş yap