120 entry daha
  • çok basit yöntemlerle türkiye'den de kullanılabilen (oyun konsolları ve apple tv gibi cihazlar dâhil) hizmet. tabii aramasını bilene.
  • ben dâhil kullanıcılarının ezici çoğunluğunun film/dizi seyretmekten çok arşivinde gezinerek vakit geçirdiği hizmet. bu tandans şu videoda çok güzel hicvedilmiş:
    http://digg.com/…troduces-new-browse-endlessly-plan
  • bir an önce resmen türkiye pazarına girip hem ülkenin alım gücüne uygun bir ücretlendirmeyle bize bünyesindeki dizi ve filmleri makul fiyata izleme imkanı vermesini, hem de orta vadede türkçe diziler çekerek bizi bu uzun metrajlı film kıvamında türk dizisi saçmalığından kurtarmasını iple çektiğim platform. pijamamı terliğimi giydim bekliyorum.
  • türkiye'de erişime açılmasından oldukça memnun olsam da, bu kadar sansürcü ve ahlak kumkuması bir hükümet varken netflix gibi paralı bir servisin bile içerik kısıtlaması olmadan hizmete devam edeceği konusunda hiç umutlu değilim. nitekim kendileri de bunu beklediklerini ve bu konuda ödün vermeye hazır olduklarını açıkça belirtmişler zaten. wired haberinden alıntı:
    "the company will still have to deal with local content standards; what’s okay in des moines might not be in djibouti. that’s not a new problem, though, for netflix or for the entertainment industry at large. hastings said that “airplane cuts” (edited down to remove mature content) of its productions were something netflix was looking at, and that “entertainment companies have to make compromises over time.”

çalakalem türkçesi:
    yine de şirketin yerel içerik standartlarıyla baş etmesi gerekecek;des moines'te uygun olan içerik cibuti'de olmayabilir. ama bu ne netflix, ne de genel olarak eğlence endüstrisi için yeni bir sorun. hastings, netflix'in prodüksiyonlarını "uçak versiyonları"nın (erişkin içeriği kesilmiş versiyonları) düşünebileceğini ve "eğlence şirketlerinin zaman içinde ödünler vermek durumunda olduklarını" söyledi.

demem o ki, bence netflix'in ağzımıza bir parmak bal çalıp kısa süre sonra baskılara boyun eğerek sansürlü hizmete geçmesi kuvvetle muhtemel. dolayısıyla sansürsüz ve geniş kapsamlı dizi ve film keyfi kesenin ağzını açıp vpn üzerinden erişmeye şimdiden hazır olun. hediyesi yılda 40 dolardan başlıyor.

ipe sapa gelmez ve ufuksuz "torrent varken netflix'e ne gerek var yea" yorumlarınaysa cevap vermek için enerji ve zaman harcamayı bile gereksiz görüyorum.
6755 entry daha
hesabın var mı? giriş yap