şükela:  tümü | bugün
 • sinan cetin'in butun filmleri gibi gene izlerken zevkten erinecek, derinlikli, sinema sanatini daha yukarilara ta$iyacak bir film olacagindan ku$ku duymuyoruz.
  (bkz: bitliste bes minare)
 • su ana kadar iyi giden sahanin cikmaz sokaga girecegi film.film guldurecekse az biraz, bu sahan yuzunden olacaktir sanirim.bi de rol arkadasi mahsun kirmizigul olacakmis, valla daha ne olsun simdiden gulduruyorlar bile..ister komplo olsun ister degil amerikanin ve insanlarinin bu kadar ciddiye aldigi bir trajedi ustune komedi cekmek hangi akla hizmet merak uyandirici..yarin yabancinin birinin cekecegi 99 golcuk depremi ve ardinda yasanan deprem korkularini tiye alacak bir komedi filmi ne kadar komikse bu da o kadar komik olur sanirim.

  edit: yıllar sonra vizyona girdiğinde gördük ki kadro değişmiş, konu değişmiş, dönem değişmiş, yaklaşım değişmiş. entry kadük olma riskine girmiş, sinan çetin virajları iyi almış, dönemin ruhunun ta kendisi olmuş, işleri delege eder olmuş.

  fragmanı yetti, izlemeye zaman bulamadım ama hollywoodvari türk filmleri furyasının bir ürünü daha gibi görünüyor. türk sineması ne kadar gelişti efektler falan mı, yoksa türk sineması ne kadar iyi taklit yapar oldu, çin gibi mi..yoksa ts anlatım dilini global bir yapıya mı oturttu? eleştirenler artık işine hangisi geliyorsa onu seçerler, ürün ortada nasılsa.
 • çiçek abbas'ın da bir sinan çetin filmi olduğu hatırlanarak hadi bi umut denilesi film.
 • (bkz: #7879387)
 • çekimleri nisan sonunda newyork'ta başlayacak olan filmde, berrak tüzünataç'ın da rol alacağı söyleniyor. mahsun kırmızıgül hikayesini sinan cetin'den geri aldı. 60bin dolar ödediği söyleniyor.
 • bu sabah 07:00' de bismillah denilerek kılıç ali paşa camiinde ilk karelerinin çekildiği filmdir.

  şüphesiz, sadece türkiye' de değil, tüm dünyada yankılar uyandıracaktır.

  2010 ocak ayının ilk günlerinde teaser' ının gösterime girmesinin ardından vizyon tarihi olan 5 kasım' a kadar çook konuşulacak filmdir...
 • fragmanı çok etkileyici olmuş, kullanılan kamera gayet iyi. en önemlisi de proje içinde haluk bilginer var.
 • mustafa sandal, eşref kolçak, ali sürmeli, zafer ergin, rol alacak oyuncular arasında imiş.

  kurt russel ve samuel jacksonın da rol alma ihtimali varmış