• nick altı mesajları hakkında olumsuz yorumlarla dolu bir yazarın önerisi.
  • nickaltını becerenlere serzenişte bulunan yazarların katıldığı kampanya.
    benim çükümde değil açıkçası hakkımda kimin ne düşündüğü.
  • nick altındaki entrylerden kadın düşmanı ve küfürbaz biri olduğu öğrenilen yazarın kampanyası.

desteklemiyorum.
  • (bkz: gok yeleli bozkurt)

sırf şu başlık kapansa kafadan 500bin entry çöpe gider.
  • doğru düzgün dinle işim olmamasına rağmen nickaltımda islamcı troll, ışid sempatizanı yazmasıyla katıldığım kampanya.

adam pkk sempatizanlığı yapıyor, adamın nickaltına pkk destekçisi yazıyorum, dönüp benim nickaltıma ışidçi yazıyor hahahah.

diğerine domuz etinin zararlarından bahsediyorum, yaptığı hastalıkları anlatıyorum, adam nickaltıma domuz eti düşmanı islamcı troll diyor. lan oğlum yiyorsan ye, istersen hacca git, mekke'de bi lokantada domuz ye, beni ilgilendirmez.

diğer bi eleman özelden diyor ki; "maya ve inka mitolojisi bugünkü abdlilerin de mitolojisi", adama; ":dddddd" yazıyorum troll diyor. lan senin dediğin direkt cahillik, salaklık. ben troll olsam ne olmasam ne?
  • katılmadığım kampanya..

benim başlığım yeni açıldı ve henüz 1(bir) entry mevcut..
  • nasıl kapatılacak acaba q hahahah. sözlüğün mantığını hiç anlayamamış yazar beyanı.

sözlük lisandaki her kelimenin açıklamasının yapılacağı yerdir. ekşisözlük nickleri de buranın lisanına dahil olduğu için her türlü açıklama tanım vb girilmesi bir çeşit gereklilik zaten. yani sen yazarın sayfasına girip nickname'e tıklamayı kapatsan bile biri arama kısmından yine o kelimeye başlık açar. o linkin bi özelliği yok yani.
hesabın var mı? giriş yap