• ye$ilcam'da bir oyuncu. zugurt aga filminde kiraz hanim rolunu oynami$tir.
  • -sen beni anlamamişsan ağam, ben seni bırakamam. sana vurulmuşam
    +kız vurulacak başka adam bulamadın mı?

şimdi ki köy dizilerinde nişantaşı makyaşıyla güngör bayrak kıvamında arz-ı endam edenlerin, bu oyuncudan duruş, şive, endam ve oyunculuk hakkında ders alması gereklidir.
  • züğürt ağa'da ne zaman izlesem saflığına vurulduğum kadın. nerede bu kadın, ne yapar, ne eder? tek filmle böylesine iz bırakıp kaybolmak var mı?
  • züğürt ağa dışında 4 filmde daha oynamış, saflığıyla kendine hayran bırakmış, 62 doğumlu oyuncu.
    garip bir şekilde şuan,ne yaptığını merak ediyorum.
  • ilginçtir zügürt agayı izleyen bi çok kişide "acaba nerde naapıyo lan bu kadın" merakını bırakmıştır. oynadığı üç beş film var. hakkaten nerdesin be kiraz..
  • 23 haziran 1968 istanbul doğumlu

oynadığı filmler;

züğürt ağa 1985 (17 yaşındaymış kiraz rolünde)
    kuyucaklı yusuf (1985)
    kanun adamı (1985)
    acımak (feride)1985
    yosma (1984)
    uç güzel güvercinim (belkıs) 1984
  • istanbul kocasinan lisesini sinema sevdası yüzünden bırakmıştır. daha öncesinde fotoromanlarda oynamıştır gerçek adı zeynep nilgün yurdagel'dir. okulda sıra arkadaşımdı birde acayip aşıktım o zaman ordan biliyorum.
  • züğürt ağa'dan sonra devamını getirememiş kariyeri bitmiş oyuncu. şener şen herkese şans getirmiyormuş demekki
  • hayret, bu filmi izledikten sonra nilgün nazlı'nın akıbetini sırf ben merak etmiyormuşum.
    muhtemelen yurt dışına taşınmıştır. hiç bir iz bulamadım google amca'da...
  • züğürt ağa'da çok fazla gözükmese de anlamlı rolü ile akıbeti nedir diye merak etmiştim. ama hakkında pek fazla bir şey bulamadım. züğürt ağa'nın güzel kızı kiraz hakkında.
hesabın var mı? giriş yap