• nintendo'nun yeni duyurduğu oyun konsolu. nintendo 3ds ve nintendo ds oyunlarını 2 boyutlu ekrandan oynatacakmış. 3ds'in ucuz ve lite versiyonu gibi bir şey ve iğrenç bir tasarımı var. çıkış tarihi 12 ekim 2013.

http://www.youtube.com/watch?v=p986eurw8ic
  • sony'nin psp e1000 modeli gibi 3ds'in sağından solundan kırpılmış versiyonu sanki.

garip bir şekilde bütün ds ailesinde olduğu gibi 1983'e dayanan* çift ekranlı istiridye tasarımından vazgeçilmiş, tuşlar ana ekrana daha yakın olduğu için biraz daha rahat kullanım sağlayabilir belki.
  • (bkz: şaka gibi ama gerçek)

kainatın en kötü ve aptalca elektronik cihaz tasarımlarından birine sahip. şu aletin tasarımdan üretime geçerkenki süreçte bi allahın kulu da çıkıp napıyoz lan biz dememişya garip gerçekten. katlanma özelliğini hangi akla hizmet kaldırıp böyle bi takoz ortaya çıkarmışlar gerçekten merak ediyorum.
  • 3d özelliği yoksa arkasında neden 2 kamera olduğunu çözemedim. kamera kullanan oyunlar falan tamam da 3d göstermeyeceğin şey için niye iki kamera kullanıyorsun. çok basit bi sebebi kaçırıyorum büyük ihtimalle.
  • nintendo'nun uzun bir aradan sonra en iyi hareketidir. 3d saçmalığı nintendo'nun adına, ruhuna, tandına ve tüm konsollarına ters bir şeydi zaten. en azından "ne bok yedik de biz bu 3d olayına bulaştık, zararın neresinden dönersek kardır," diyerekten doğru bir adım atmışlar.
  • butce dostu yeni nintendo. avustralya fiyati su anda 148 dolar. nintendo 3ds 200 dolarken aradaki 52 dolarlik farkla gidip oyun alabilirsiniz. simdi yazinca anladim aralarinda o kadar fark yok hani. neyse. dizayn olarak kucuk cocuklara yonelik mentesiz yapmislar. kucuk cocuklarin cok da umrundaydi tabi bu. daha ziyade kucuk cocuklari dayaktan korumak icin yapmislar bunu. ebeveynlerin cebini dusunmusler yani. sozlukte bu cihazi kotuleyen arkadaslar saniyorum cihaz cikar cikmaz turkiye'nin her kosesinde satildigi icin gidip almislar ve simdi yorumlari dokturuyorlar.
  • 100 euro'ya 2 oyun ile birlikte aldığım konsol. zamansızlıktan fazla oynayacağımı sanmıyorum ama merak ettiğim oyunlar var işte :(
  • konsolun grafik değil eğlence olduğunu tekrar bana hatırlatan konsol. new super mario bios 2 bike yetiyor.
  • (bkz: #65723889)
  • (bkz: nintendo network id) isminde saçmalıktan ibaret bir hesap işletim sistemi ile çalışan küçük oyun konsolu. şaş kaza hesabınızı oluştururken türkiye falan yazarsanız mevcut hesabı silmeden (ki bunu yaparken format atıyorsunuz alete) değiştiremiyor ve e-shop yada oyun güncellemelerine ulaşamıyorsunuz. alette ön-yükleme olan yada internetten yuklenmiş oyun varsa da üstüne soğuk su içiyorsunuz.

edit: e-shop dan oyunu geri indirebiliyormuşsunuz (ön-yüklemenin yapıldığı sd karta sadece)
hesabın var mı? giriş yap