• telefondan internete girme ya da telefonu play station, mp3 player, radyo gibi amaçlarla kullanma hevesinden uzak insanların, gayet cüzi bi fiyata edinebilecekleri, etrafına nur yağdıran, renkli kapaklarıyla sempatik tavirlar sergileyen, hafif ve kullanışlı cep telefonu.
  • çok güzel telefondu.. zamanında değerini bilemedik.
  • sahip olduğum ilk telefondu. beyaz ekran ışığı ve grafik ekranı sayesinde millete hava bile atıyordum bu telefonla. arkasındaki çerçeveye de sakızlardan çıkan futbolcu etiketlerinden koyardım. hey gidi şimdiki iphone bile aynı heyecanı vermiyor.
  • tuş takımı silikondu bunun çok çabuk üstündeki yazılar silinirdi. zamanında sırf içinde space impact denilen uzay gemili oyun var diye almıştım. klasik nokiaydı işte. menüsü falan diğer nokialar ile aynı fakat sadece dış kasası değişikti. tuşlarına bastıkça çatır çatır sesler çıkarırdı. sonradan duyduğuma göre tuş takımının altına renkli naylon koyarak tuş takımının rengini değiştirenler varmış. telefonun öyle güçlü bir ekran ışığı vardı ki sanırsın deniz feneri. ayrıca arka kapakta pencere gibi bi şey vardı. oraya sevdiğiniz birisinin vesikalık fotoğrafını koyabiliyordunuz. ekran koruyucu olarak saatli şu ekran koruyucu favorimdi :
    http://galeri8.uludagsozluk.com/…ia-2100_687432.jpg
  • görsel

bataryası çek cumhuriyeti üretimidir. hayatımda gördüğüm çek cumhuriyetinde üretilmiş tek şey bu telefonun bataryasıydı.
  • mesaj yazarken 70 karakterden sonra 2nci mesaja gecen nokia modeli.nedendir bilinmez
  • nokianın son 2 yıldır tasarım olarak en iyi modeli denilebilir.` : zevk olayı`
  • tuş kilidi fonksiyonu ile beni benden almiş bir telefon.. otomatik tuş kilidi olayi var. üstelik tuş kilidini güvenlik kodu ile de şifreleyebiliyorsunuz.. yararli bir özellik.
  • ters durur vaziyette iken ışığını gören dedemin el feneri zannettigi,elektrikler kesilince de bizzat el feneri olarak kullandıgım telefon
  • nokia 3310un tasarim ve yazilimi yenilenmi$ hali, iyi satacagini tahmin ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap