• nokia 8800'in yeni versiyonu. tasarim cok benzer olmakla beraber en cok ele$tirilen yonu, klavyesi, guncellenmi$ -daha dogrusu adam edilmi$-. di$ hatlar ayni kalirken kapagi eski duz yapisindan biraz daha kivrimli hale gelmi$. dahili hafiza 64'ten 128 mb'a cikmi$, kamera 2 megapixel olmu$. ayrica bu defa kutudan bir de sadece nokia 8800'a ozel* bluetooth kulaklik cikiyor. daha onceki modelde unlu bir fin kompozitore hazirlatilan melodiler, bu defa yerini brian eno'nun ozel olarak hazirladigi melodilere birakmi$, hayranlarina duyurulur. fiyati vertu'nun uzaktan yakindan yanina yakla$amayacaksa da zilyon tane $ik smartphone dururken bunu almak icin tek sebep super tasarimi olacak gibi gozukuyor.
  • nokia 8800'in paslanmaz celik kasasi koyulastirilmis modeli.
  • kadıkoy'de bir telefoncuda 2500 ytl fiyat soylenen alet.
  • nokia 8800'in 2mp kamerali yeni versiyonu. orijinal 8800 kasasinda da bazi degisiklikler yapmislar. bu sefer gri ve siyah ayni anda piyasaya surulmus. tus takimi daha koseli.
    resmi adres:
    http://www.nokia.com.tr/id96401.html

detayli inceleme:
    http://www.mobile-review.com/…8800-sirocco-en.shtml

(bkz: nokia 8800 special edition)
  • daha adından*, göte girecek bir maliyeti olduğu ipucunu veren telefon.
  • kanyon levent'teki bir telefoncuda gordugum, 2400 ytl'lik sati$ fiyatiyla oha dedirten telefon. yabanci ali$veri$ sitelerinde ise 900-1000 dolar civarina bulmak mumkun. ote yandan 2 megapiksel kamera entegre edip memory card slot koymayan, dahili hafizayi da 64mb'den 128mb'ye yukseltmeyi yeterli goren nokia yine sacmalami$.
  • hong kong'dan 800 dolara temin edilen bir telefonmu$ ayrica ben bugun bunu gordum. tabi havaalaninda odemeniz gereken 200ytl civarindaki vergi haric.
  • gayet kötü bir telefonmuş. kullanmaya başladığım anda bunu anlamam benım için ne kadar acı bir tecrübe oldu kelimelerle anlatamam ne yazık ki. hayır anlatırım aslında ama moderasyon çok üzer sonra beni :) bu sebeple, eğer ''görüntü yapacaksanız alın'' demekten başka yapıcı bir eleştiri bulamıyorum naçizane..
  • (bkz: tuğla)
  • nokia'nin karizmatik 88 serisinin devami.
    evet sadece "karizma"
hesabın var mı? giriş yap