• aşk-ı memnu dizisindeki herkesten, herşeyden güzel olan kadın. (bkz: peyker)
  • geçen gün kendisine beren saat’in bir açıklaması sorulmuş kişidir. beren saat demiş ki; “son dönemlerde oyuncu seçimlerinde sosyal medyadaki takipçi sayılarına bakılıyor öncelikle.” gerçekten son derece doğru bir tespitte bulunmuş beren saat, bu ayrı. sonra magazinciler belki ortalık kızışır, belki bize de bir gündem oluşur gayesiyle bu açıklamayı nur fettahoğlu’na soruyorlar. kendisi de bu açıklamadan haberi olmadığını belirterek ve öncesine,sonrasına bile bakmadan; “beren söylediyse doğru söylemiştir.” diyor. gerçekten tebrik ediyorum kendisini bu açıklaması için, demet akalın tarzı arkadaşlık, dostluk ilişkilerini kendilerine örnek alan avam tabaka kezbanları belki bir cümle bile olsa bir şey öğrenirler bu açıklamadan insani ilişkiler üzerine.
  • eğer aşk-ı memnudaki peyker karakterinin sesi kendi sesiyse; pek bi güzel bir ses tonuna sahiptir kendisi
  • türkiye'de güzel bir kadın olmanın en önemli kriteri memedir.

kendisini incelemedim ama başrolü kapamaması ve hâlâ farkedilememesinin sebebi de tahminimce budur. bir de o açıdan bakmak lazım. *
  • ekşi sözlük magazin servisi bildiriyor:

"sevgili nur;

eğer iddia edildiği gibi necati şaşmaz'la* birlikteysen, kendine çok yazık ediyorsun cancişim. bir hemcinsin olarak, bu güzellikle gidip nasıl o adama vurulduğunu inan olsun anlamış değilim. hayır; gönül bu, konuyor oraya buraya tabii ama boşanma seni kötü etkiledi bence, ondan bu garip tercihlerin. bi kendine gel, azıcık kilo al, canlan, sen de farkedeceksin nasıl büyük bir hata yapıyor olduğunu.

eski kocan da çirkindi zaten, en kısa zamanda bu adamı da terkedip, en azından ses tonu düzgün bir adam bulman dileğimle...

kib bye."

http://haber.ekolay.net/…792660/surpriz-iliski.aspx
  • degil koca kulakli, koca burunlu, turuncu bir kiza; haremin tamamina degismeyecegim bir guzelligi var. o yuzden herkes muhtesem suleyman, ben mesaili calisan.
  • aşk-ı memnuda boy göstermeden evvel, polonyalı bi yogurt markası için bi reklam filminde beraber çalışmıştık. kendisi hakkındaki ilk düşüncem işine ve ekibe gayet saygılı oluşuydu. bir de normalden çok fazla sigara tüketiyordu. umarım aynı profesyonellikle devam ediyordur çalışma hayatına ve sigarayı azaltmıştır.
  • son yıllarda gördüğüm en temiz güzelliğe ve asilliğe sahip olan kadın. evli olduğunu öğrenince büyük bir psikolojik yıkım içerisine girmiştim.

ha benden bi bok olur mu? olmaz o ayrı...
  • kendisiyle çalışmadan önce egolu, burnu havada biri olduğunu düşündüğüm oyuncu. lakin geçen sezon kendisiyle çalıştıktan ve tanımaya başladıktan sonra o fikirlerimle zerre alakası olmadığını anladım. sıfır ego, sette her birimden, her yaştan insanla iletişim kurabilen, sohbetini geyiğini de yapan ama iş esnasında konsantre olan ve teknik ekibin işini kolaylaştıran bir oyuncu. profesyonelliğine de karakterine de bayıldım.

sadece bir dizide oynayıp, sette kleopatra moduna giren az ünlü oyuncu adaylarıyla aynı havayı soluduktan sonra nur fettahoğlu gibi oyuncularla çalışmak çok keyifli. umarım yine denk geliriz ileride başka bir işte de.
  • valla dedikodculuk magazin derken burdayım, kınıyorum kendimi: bir kere maalesef gidip de necati şaşmazla takılan kadın, ayrıldıktan sonra da "gitti yarı yaşında bir kadınla evlendi" diye kriz de geçirir. halbuseki olmaması lazım. "iyi ki ayrıldık, ben kurtuldum, kendisi de inşallah mutlu olur" demeli.

kendisini çok estetik ve hoş buluyordum hem fiziken hem tarz olaraktan.
hesabın var mı? giriş yap